Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47825880・Horné Saliby 739, 92503 Horné Saliby・Založené 2014
Obrat 2025
142 tis. €
+8,2 %Zisk 2025
−3 661 €
−136 %Aktíva
128 tis. €
−11 %Vlastný kapitál
26 tis. €
−12 %Zadlženosť
79,8 %
+0,3 ppHrubá marža
56,7 %
+6,0 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-2,6 %
−10 ppZisk / výnosy
ROA
-2,9 %
−9,9 ppRentabilita aktív
ROE
-14,2 %
−49 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,44
+1,8 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−2 701 €
−124 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-35,5 %
−44 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
24 tis. €
+15 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
25,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 42 tis. € | 58 tis. € | 131 tis. € | 141 tis. € |
| Pridaná hodnota | 16 tis. € | 28 tis. € | 66 tis. € | 80 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 49 tis. € | 60 tis. € | 132 tis. € | 142 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −12 tis. € | −154 € | 10 tis. € | −3 661 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 161 € | 960 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 63 tis. € | 78 tis. € | 144 tis. € | 128 tis. € |
| Neobežný majetok | 32 tis. € | 25 tis. € | 73 tis. € | 49 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 32 tis. € | 25 tis. € | 73 tis. € | 34 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 15 tis. € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 31 tis. € | 52 tis. € | 71 tis. € | 78 tis. € |
| Zásoby | 12 tis. € | 12 tis. € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 14 tis. € | 35 tis. € | 3 126 € | 36 tis. € |
| Finančné účty | 6 009 € | 5 878 € | 68 tis. € | 42 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 63 tis. € | 78 tis. € | 144 tis. € | 128 tis. € |
| Vlastné imanie | −30 tis. € | 19 tis. € | 29 tis. € | 26 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −125 tis. € | −137 tis. € | −137 tis. € | −127 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −12 tis. € | −154 € | 10 tis. € | −3 661 € |
| Záväzky | 94 tis. € | 58 tis. € | 114 tis. € | 102 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 299 € | 150 € | 36 tis. € | 23 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 92 tis. € | 58 tis. € | 50 tis. € | 54 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 1 279 € | 0 € | 29 tis. € | 25 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
22 registrovaných činností
Adresa Mostová 660, 92507 Mostová, Slovenská republika
Adresa Horné Saliby 922, 92503 Horné Saliby, Slovenská republika
Adresa Sídl. Jas 932/1, 92401 Galanta, Slovenská republika
Adresa Mostová 660, 92507 Mostová, Slovenská republika
Adresa Mostová 660, 92507 Mostová, Slovenská republika
Adresa Horné Saliby 922, 92503 Horné Saliby, Slovenská republika
Adresa Horné Saliby 739, 92503 Horné Saliby, Slovenská republika
Adresa Sídl. Jas 932/1, 92401 Galanta, Slovenská republika
Adresa Sídl. Jas 932/1, 92401 Galanta, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.