Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47837144・T.Vansovej 14, 940 01 Nové Zámky・Založené 2014
Obrat 2025
98 tis. €
+28 %Zisk 2025
9 423 €
+7,6 %Aktíva
60 tis. €
−7,1 %Vlastný kapitál
19 tis. €
+101 %Zadlženosť
68,8 %
−17 ppHrubá marža
40,3 %
+14 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
9,6 %
−1,8 ppZisk / výnosy
ROA
15,7 %
+2,1 ppRentabilita aktív
ROE
50,2 %
−44 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,62
+4,8 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
10 tis. €
+6,1 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
9,2 %
−1,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−16 tis. €
+31 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
25,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 39 tis. € | 45 tis. € | 76 tis. € | 98 tis. € |
| Pridaná hodnota | 1 767 € | 2 327 € | 20 tis. € | 39 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 39 tis. € | 45 tis. € | 77 tis. € | 98 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −632 € | −173 € | 8 759 € | 9 423 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 1 027 € | 960 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | 1 027 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 23 tis. € | 26 tis. € | 65 tis. € | 60 tis. € |
| Neobežný majetok | 5 712 € | 7 668 € | 32 tis. € | 34 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 5 712 € | 7 668 € | 32 tis. € | 34 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 17 tis. € | 18 tis. € | 33 tis. € | 26 tis. € |
| Zásoby | 12 tis. € | 10 tis. € | 9 459 € | 9 651 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 2 930 € | 3 073 € | 15 tis. € | 12 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 1 999 € | 4 634 € | 8 937 € | 4 288 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 23 tis. € | 26 tis. € | 65 tis. € | 60 tis. € |
| Vlastné imanie | 755 € | 582 € | 9 341 € | 19 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | −3 613 € | −4 245 € | −4 418 € | 4 340 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −632 € | −173 € | 8 759 € | 9 423 € |
| Záväzky | 22 tis. € | 25 tis. € | 55 tis. € | 41 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 7 € | 88 € |
| Krátkodobé záväzky | 22 tis. € | 25 tis. € | 55 tis. € | 41 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
21 registrovaných činností
Adresa T.Vansovej 14, 94002 Nové Zámky, Slovenská republika
Adresa Zemné 787, 94122 Zemné, Slovenská republika
Adresa T.Vansovej 14, 94002 Nové Zámky, Slovenská republika
Adresa Zemné 787, 94122 Zemné, Slovenská republika
Adresa T.Vansovej 14, 94002 Nové Zámky, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.