Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47838060・Narcisová 30, 90027 Bernolákovo・Založené 2014
Obrat 2025
26 tis. €
+124 %Zisk 2025
3 640 €
+222 %Aktíva
7 888 €
−47 %Vlastný kapitál
7 226 €
+102 %Zadlženosť
8,4 %
−67 ppHrubá marža
17,8 %
−66 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
14,1 %
+4,3 ppZisk / výnosy
ROA
46,1 %
+39 ppRentabilita aktív
ROE
50,4 %
+19 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
11,92
−30 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
4 068 €
+170 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,5 %
−14 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
7 226 €
−21 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
33,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 11 tis. € | 6 107 € | 11 tis. € | 18 tis. € |
| Pridaná hodnota | 9 090 € | 6 107 € | 9 632 € | 3 114 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 11 tis. € | 6 133 € | 11 tis. € | 26 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 3 212 € | 112 € | 1 130 € | 3 640 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 21 € | 375 € | 428 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 21 € | 375 € | 428 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 16 tis. € | 15 tis. € | 15 tis. € | 7 888 € |
| Neobežný majetok | 11 tis. € | 9 058 € | 5 063 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 11 tis. € | 9 058 € | 5 063 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 5 419 € | 6 067 € | 9 729 € | 7 888 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 5 419 € | 6 067 € | 9 729 € | 7 888 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 16 tis. € | 15 tis. € | 15 tis. € | 7 888 € |
| Vlastné imanie | 2 344 € | 2 455 € | 3 585 € | 7 226 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 500 € | 662 € | 662 € | 662 € |
| HV minulých rokov | −6 368 € | −3 319 € | −3 207 € | −2 076 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 3 212 € | 112 € | 1 130 € | 3 640 € |
| Záväzky | 14 tis. € | 13 tis. € | 11 tis. € | 662 € |
| Dlhodobé záväzky | 14 tis. € | 12 tis. € | 11 tis. € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 176 € | 361 € | 574 € | 662 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa Narcisová 6285/30, 90027 Bernolákovo, Slovenská republika
Adresa Jána Hollého 887/10, 91105 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Narcisová 6285/30, 90027 Bernolákovo, Slovenská republika
Adresa Jána Hollého 887/10, 91105 Trenčín, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.