Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47847131・Hurbanova 1416/8A, 01401 Bytča・Založené 2014
Obrat 2018
3 123 €
−95 %Zisk 2018
−18 tis. €
−1 015 %Aktíva
2 367 €
−91 %Vlastný kapitál
−8 896 €
−194 %Zadlženosť
475,8 %
+412 ppHrubá marža
-74,0 %
−93 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-587,0 %
−590 ppZisk / výnosy
ROA
-774,4 %
−782 ppRentabilita aktív
ROE
206,1 %
+185 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,21
−81 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−18 tis. €
−743 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,0 %
−30 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−8 896 €
−884 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-49,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 27 tis. € | 26 tis. € | 66 tis. € | 2 400 € |
| Pridaná hodnota | 7 358 € | 7 661 € | 13 tis. € | −1 776 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 27 tis. € | 26 tis. € | 66 tis. € | 3 123 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 078 € | 1 224 € | 2 004 € | −18 tis. € |
| Daň z príjmov | 480 € | 480 € | 846 € | 0 € |
| Daň z príjmov splatná | 480 € | 480 € | 846 € | — |
| Položka | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 8 656 € | 9 907 € | 26 tis. € | 2 367 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 14 tis. € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 14 tis. € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 8 656 € | 9 892 € | 11 tis. € | 2 367 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 642 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 128 € | 4 218 € | 1 019 € | 327 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| Finančné účty | 8 528 € | 5 674 € | 9 740 € | 1 398 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 15 € | 1 394 € | — |
| Položka | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 8 656 € | 9 907 € | 26 tis. € | 2 367 € |
| Vlastné imanie | 6 207 € | 7 431 € | 9 435 € | −8 896 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 54 € | 115 € | — |
| HV minulých rokov | 129 € | 1 153 € | 2 316 € | 4 219 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 078 € | 1 224 € | 2 004 € | −18 tis. € |
| Záväzky | 2 449 € | 2 476 € | 16 tis. € | 11 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 32 € | 63 € | 5 912 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 641 € | 2 653 € | 9 624 € | 11 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 776 € | −240 € | 932 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | — |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa Hurbanova 1416/8A, 01401 Bytča, Slovenská republika
Adresa Hurbanova 1416/8A, 01401 Bytča, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.