Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

SISSI TOP FASHION, s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 47849436Vinohradnícka 292/17, 95501 NemčiceZaložené 2014

Obrat 2024

61 tis. €

−22 %
IČO
47849436
DIČ
2024121396
IČ DPH
SK2024121396, podľa §4, registrácia od streda 8. júla 2015
Sídlo
SISSI TOP FASHION, s.r.o.Vinohradnícka 292/17 95501 Nemčice
Dátum vzniku
štvrtok 31. júla 2014
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Nitra, Sro/37653/N

Zisk 2024

−38 tis. €

−34 %

Aktíva

68 tis. €

−20 %

Vlastný kapitál

9 052 €

−81 %

Zadlženosť

86,7 %

+42 pp

Hrubá marža

31,9 %

Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−34 %
106 €3 442 €2 497 €−32 tis. €−2 846 €−1 992 €−698 €−6 459 €−29 tis. €−38 tis. €2014201520162017201820192020202120232024

Tržby

−22 %
26 tis. €62 tis. €79 tis. €94 tis. €66 tis. €153 tis. €48 tis. €44 tis. €78 tis. €61 tis. €2014201520162017201820192020202120232024

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

-62,3 %

−26 pp

Zisk / výnosy

ROA

-55,9 %

−22 pp

Rentabilita aktív

ROE

-421,2 %

−361 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

0,36

−64 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

−37 tis. €

−30 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

-2,6 %

−2,6 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

−36 tis. €

−8 708 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

10,0 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

26 tis. €201462 tis. €201579 tis. €201694 tis. €201767 tis. €2018153 tis. €201956 tis. €202053 tis. €202178 tis. €202361 tis. €2024

Výkaz ziskov a strát

Položka2020202120232024
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru48 tis. €44 tis. €78 tis. €61 tis. €
Pridaná hodnota16 tis. €7 750 €25 tis. €19 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti56 tis. €53 tis. €78 tis. €61 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení−698 €−6 459 €−29 tis. €−38 tis. €
Daň z príjmov0 €0 €0 €960 €

Aktíva

  • Neobežný majetok48 tis. €
  • Obežný majetok20 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie9 052 €
  • Záväzky59 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2020202120232024
Majetok celkom96 tis. €104 tis. €85 tis. €68 tis. €
Neobežný majetok22 tis. €16 tis. €48 tis. €48 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok22 tis. €16 tis. €48 tis. €48 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok73 tis. €88 tis. €37 tis. €20 tis. €
Zásoby65 tis. €85 tis. €26 tis. €1 190 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky216 €1 813 €9 366 €19 tis. €
Finančné účty8 054 €1 250 €2 298 €542 €

Pasíva

Položka2020202120232024
Spolu vlastné imanie a záväzky96 tis. €104 tis. €85 tis. €68 tis. €
Vlastné imanie84 tis. €77 tis. €47 tis. €9 052 €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov−11 tis. €−12 tis. €−20 tis. €−48 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení−698 €−6 459 €−29 tis. €−38 tis. €
Záväzky12 tis. €27 tis. €38 tis. €59 tis. €
Dlhodobé záväzky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé záväzky12 tis. €26 tis. €38 tis. €57 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €1 015 €237 €2 316 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

29 €972 €975 €960 €0 €0 €0 €0 €0 €960 €2014201520162017201820192020202120232024
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie455,11 €Daňová povinnosť za obdobie0 €Áno
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

5 registrovaných činností

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) alebo iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod )Platné od štvrtok 31. júla 2014
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuPlatné od štvrtok 31. júla 2014
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduPlatné od štvrtok 31. júla 2014
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebPlatné od štvrtok 31. júla 2014
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyPlatné od štvrtok 31. júla 2014

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 1
  • Konateľod štvrtok 31. júla 2014

    Adresa Vinohradnícka 292/17, 95501 Nemčice, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 1
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od štvrtok 31. júla 2014

    Adresa Vinohradnícka 292/17, 95501 Nemčice, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Nitra
Číslo zápisu
Sro/37653/N
Hlavná činnosť
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
SISSI TOP FASHION, s.r.o.

Sídlo spoločnosti

SISSI TOP FASHION, s.r.o.

Vinohradnícka 292/17, 95501 Nemčice

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.