Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47862181・Košická 488/2, 044 42 Rozhanovce・Založené 2014
Obrat 2025
9 655 €
+285 %Zisk 2025
6 225 €
+217 %Aktíva
74 tis. €
+12 %Vlastný kapitál
72 tis. €
+9,5 %Zadlženosť
2,7 %
+2,1 ppHrubá marža
95,0 %
−1,0 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
64,5 %
−14 ppZisk / výnosy
ROA
8,4 %
+5,4 ppRentabilita aktív
ROE
8,6 %
+5,7 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
30,38
−71 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
6 953 €
+201 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,5 %
−4,5 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
52 tis. €
+14 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-6,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 2 459 € | 2 250 € | 2 505 € | 9 655 € |
| Pridaná hodnota | 2 211 € | 2 150 € | 2 405 € | 9 176 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 2 459 € | 2 250 € | 2 505 € | 9 655 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 816 € | 1 751 € | 1 963 € | 6 225 € |
| Daň z príjmov | 311 € | 309 € | 346 € | 728 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 63 tis. € | 64 tis. € | 66 tis. € | 74 tis. € |
| Neobežný majetok | 20 tis. € | 20 tis. € | 20 tis. € | 20 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 20 tis. € | 20 tis. € | 20 tis. € | 20 tis. € |
| Obežný majetok | 43 tis. € | 44 tis. € | 46 tis. € | 54 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 38 tis. € | 39 tis. € | 38 tis. € | 48 tis. € |
| Finančné účty | 4 512 € | 5 440 € | 7 980 € | 5 622 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 63 tis. € | 64 tis. € | 66 tis. € | 74 tis. € |
| Vlastné imanie | 62 tis. € | 64 tis. € | 66 tis. € | 72 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 55 tis. € | 57 tis. € | 58 tis. € | 60 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 816 € | 1 751 € | 1 963 € | 6 225 € |
| Záväzky | 412 € | 409 € | 446 € | 2 013 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 7 € |
| Krátkodobé záväzky | 412 € | 409 € | 446 € | 1 779 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 227 € |
Vývoj daňových povinností
18 registrovaných činností
Adresa Košická 488/2, 04442 Rozhanovce, Slovenská republika
Adresa Košická 488/2, 04442 Rozhanovce, Slovenská republika
Adresa Fraňa Kráľa 1092/19, 08301 Sabinov, Slovenská republika
Adresa Košická 488/2, 04442 Rozhanovce, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Centrum vzdelávania a poradenstva, s.r.o.
Košická 488/2, 044 42 Rozhanovce
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.