Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47864761・Galvaniho 12, 82104 Bratislava - mestská časť Ružinov・Založené 2014
Obrat 2025
124 tis. €
+0,8 %Zisk 2025
2 588 €
+15 %Aktíva
80 tis. €
+0,1 %Vlastný kapitál
65 tis. €
+0,0 %Zadlženosť
18,8 %
Hrubá marža
29,6 %
+6,8 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
2,1 %
+0,3 ppZisk / výnosy
ROA
3,2 %
+0,4 ppRentabilita aktív
ROE
4,0 %
+0,5 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,94
+50 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
3 277 €
+15 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
42 tis. €
+79 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
44,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 122 tis. € | 168 tis. € | 123 tis. € | 124 tis. € |
| Pridaná hodnota | 41 tis. € | 43 tis. € | 28 tis. € | 37 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 122 tis. € | 168 tis. € | 123 tis. € | 124 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 6 980 € | 8 488 € | 2 249 € | 2 588 € |
| Daň z príjmov | 1 855 € | 2 256 € | 598 € | 689 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 75 tis. € | 79 tis. € | 80 tis. € | 80 tis. € |
| Neobežný majetok | 43 tis. € | 43 tis. € | 43 tis. € | 24 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 43 tis. € | 43 tis. € | 43 tis. € | 24 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 32 tis. € | 37 tis. € | 38 tis. € | 56 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 16 tis. € | 15 tis. € | 17 tis. € | 36 tis. € |
| Finančné účty | 16 tis. € | 21 tis. € | 20 tis. € | 20 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 75 tis. € | 79 tis. € | 80 tis. € | 80 tis. € |
| Vlastné imanie | 61 tis. € | 64 tis. € | 65 tis. € | 65 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 8 656 € | 16 tis. € | 24 tis. € | 27 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 6 980 € | 8 488 € | 2 249 € | 2 588 € |
| Záväzky | 14 tis. € | 15 tis. € | 15 tis. € | 15 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 573 € | 691 € | 781 € | 903 € |
| Krátkodobé záväzky | 13 tis. € | 14 tis. € | 14 tis. € | 14 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
5 registrovaných činností
Adresa Tri vody V 1574/10, 90045 Malinovo, Slovenská republika
Adresa Tri vody V 1574/10, 90045 Malinovo, Slovenská republika
Adresa Vígľašská 4, 85107 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Vígľašská 4, 85107 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Tri vody V 1574/10, 90045 Malinovo, Slovenská republika
Adresa Tri vody V 1574/10, 90045 Malinovo, Slovenská republika
Adresa Vígľašská 4, 85107 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Vígľašská 4, 85107 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
ZAJO-AUTOSERVIS s.r.o.
Galvaniho 12, 82104 Bratislava - mestská časť Ružinov
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.