Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47886340・Bajkalská 9, 831 04 Bratislava・Založené 2014
Obrat 2025
4 101 €
−62 %Zisk 2025
−13 tis. €
+19 %Aktíva
132 tis. €
−5,9 %Vlastný kapitál
22 tis. €
+130 %Zadlženosť
83,3 %
−70 ppHrubá marža
-131,9 %
−11 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-327,2 %
−173 ppZisk / výnosy
ROA
-10,2 %
+1,7 ppRentabilita aktív
ROE
-60,9 %
−83 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,04
+77 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−13 tis. €
+20 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-2,6 %
−0,5 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−103 tis. €
+50 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
5,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 7 600 € | 6 600 € | 5 300 € | 3 500 € |
| Pridaná hodnota | −3 832 € | −6 476 € | −6 405 € | −4 615 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 12 tis. € | 11 tis. € | 11 tis. € | 4 101 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −15 tis. € | −17 tis. € | −17 tis. € | −13 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 154 tis. € | 155 tis. € | 140 tis. € | 132 tis. € |
| Neobežný majetok | 149 tis. € | 148 tis. € | 135 tis. € | 128 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 149 tis. € | 148 tis. € | 135 tis. € | 128 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 5 532 € | 6 697 € | 5 119 € | 4 593 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 3 024 € | 4 669 € | 3 461 € | 3 530 € |
| Finančné účty | 2 508 € | 2 028 € | 1 658 € | 1 063 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 154 tis. € | 155 tis. € | 140 tis. € | 132 tis. € |
| Vlastné imanie | −41 tis. € | −58 tis. € | −75 tis. € | 22 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −171 tis. € | −186 tis. € | −203 tis. € | −220 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −15 tis. € | −17 tis. € | −17 tis. € | −13 tis. € |
| Záväzky | 195 tis. € | 213 tis. € | 215 tis. € | 110 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 193 tis. € | 210 tis. € | 212 tis. € | 107 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 2 990 € | 3 353 € | 3 423 € | 3 048 € |
Vývoj daňových povinností
24 registrovaných činností
Adresa Ružová 5456/16, 90301 Senec, Slovenská republika
Adresa Partizánska 1188/34, 03853 Turany, Slovenská republika
Adresa Partizánska 1188/34, 03853 Turany, Slovenská republika
Adresa Partizánska 1188/34, 03853 Turany, Slovenská republika
Adresa Ružová 5456/16, 90301 Senec, Slovenská republika
Adresa Partizánska 1188/34, 03853 Turany, Slovenská republika
Adresa Partizánska 1188/34, 03853 Turany, Slovenská republika
Adresa Partizánska 1188/34, 03853 Turany, Slovenská republika
Adresa Partizánska 1188/34, 03853 Turany, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.