Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47896876・Jasovská 3183/39, 851 07 Bratislava - mestská časť Petržalka・Založené 2014
Obrat 2020
158 tis. €
+530 %Zisk 2020
−739 €
+54 %Aktíva
65 tis. €
+49 %Vlastný kapitál
−12 tis. €
−6,4 %Zadlženosť
119,0 %
−7,5 ppHrubá marža
0,7 %
+2,8 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-0,5 %
+5,9 ppZisk / výnosy
ROA
-1,1 %
+2,5 ppRentabilita aktív
ROE
6,0 %
−7,9 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,72
−7,5 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−739 €
+54 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−22 tis. €
−77 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
47,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 20 tis. € | 22 tis. € | 24 tis. € | 157 tis. € |
| Pridaná hodnota | −84 € | 402 € | −509 € | 1 114 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 20 tis. € | 25 tis. € | 25 tis. € | 158 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −5 679 € | −3 947 € | −1 605 € | −739 € |
| Daň z príjmov | 480 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Daň z príjmov splatná | 480 € | — | — | — |
| Položka | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 20 tis. € | 10 tis. € | 44 tis. € | 65 tis. € |
| Neobežný majetok | 9 637 € | 2 333 € | 583 € | 9 188 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 9 637 € | 2 333 € | 583 € | 9 188 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 10 tis. € | 8 099 € | 43 tis. € | 55 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 48 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | — | — | — |
| Finančné účty | 10 tis. € | 8 099 € | 43 tis. € | 7 498 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | — | — | — |
| Položka | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 20 tis. € | 10 tis. € | 44 tis. € | 65 tis. € |
| Vlastné imanie | −6 023 € | −9 970 € | −12 tis. € | −12 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | — | — | — |
| HV minulých rokov | −5 344 € | −11 tis. € | −15 tis. € | −17 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −5 679 € | −3 947 € | −1 605 € | −739 € |
| Záväzky | 26 tis. € | 20 tis. € | 55 tis. € | 77 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 26 tis. € | 20 tis. € | 55 tis. € | 77 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | — | — | — |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | — | — | — |
Vývoj daňových povinností
24 registrovaných činností
Adresa Wiederitzscher Straße 19, 04155 Lipsko, Nemecká spolková republika
Adresa Fröttmaninger Straße 2, 80805 Mníchov, Nemecká spolková republika
Adresa Weideritzscher Straße 19, 04155 Lipsko, Nemecká spolková republika
Adresa Fröttmaninger Straße 2, 80805 Mníchov, Nemecká spolková republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
INTERCON EU s. r. o.
Jasovská 3183/39, 851 07 Bratislava - mestská časť Petržalka
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.