Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47904020・Hubice 114, 930 39 Hubice・Založené 2014
Obrat 2025
683 tis. €
−11 %Zisk 2025
81 tis. €
−12 %Aktíva
262 tis. €
−1,0 %Vlastný kapitál
242 tis. €
−5,2 %Zadlženosť
7,5 %
+4,2 ppHrubá marža
17,0 %
−0,5 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
11,9 %
−0,2 ppZisk / výnosy
ROA
31,1 %
−4,0 ppRentabilita aktív
ROE
33,6 %
−2,7 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
13,27
−56 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
104 tis. €
−13 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
22,0 %
−0,5 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
238 tis. €
−6,1 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
34,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 903 tis. € | 1,11 mil. € | 763 tis. € | 681 tis. € |
| Pridaná hodnota | 293 tis. € | 334 tis. € | 133 tis. € | 116 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 903 tis. € | 1,11 mil. € | 765 tis. € | 683 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 223 tis. € | 243 tis. € | 93 tis. € | 81 tis. € |
| Daň z príjmov | 60 tis. € | 68 tis. € | 27 tis. € | 23 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 384 tis. € | 332 tis. € | 264 tis. € | 262 tis. € |
| Neobežný majetok | 4 978 € | 3 172 € | 1 762 € | 3 914 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 2 353 € | 1 380 € | 1 762 € | 3 914 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 2 625 € | 1 792 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 379 tis. € | 329 tis. € | 262 tis. € | 258 tis. € |
| Zásoby | 3 096 € | 16 tis. € | 17 tis. € | 8 039 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 19 tis. € | 29 tis. € | 90 tis. € | 22 tis. € |
| Finančné účty | 357 tis. € | 283 tis. € | 156 tis. € | 228 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 384 tis. € | 332 tis. € | 264 tis. € | 262 tis. € |
| Vlastné imanie | 329 tis. € | 310 tis. € | 255 tis. € | 242 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 101 tis. € | 61 tis. € | 157 tis. € | 155 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 223 tis. € | 243 tis. € | 93 tis. € | 81 tis. € |
| Záväzky | 55 tis. € | 22 tis. € | 8 892 € | 20 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 55 tis. € | 22 tis. € | 8 642 € | 19 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 200 € | 230 € | 250 € | 270 € |
Vývoj daňových povinností
12 registrovaných činností
Adresa Zinke Kunc 3A, 10040 Zagreb, Chorvátska republika
Adresa Jalševečka cesta 30, 10040 Zágreb, Chorvátska republika
Adresa Zinke Kunc 3A, 10040 Zagreb, Chorvátska republika
Adresa Jalševečka cesta 30, 10040 Zágreb, Chorvátska republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.