Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

Les Projekt Revúca s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 47914343Kameňany 136, 04962 KameňanyZaložené 2014

Obrat 2025

66 tis. €

+53 %
IČO
47914343
DIČ
2024144067
IČ DPH
SK2024144067, podľa §4, registrácia od pondelok 1. februára 2016
Sídlo
Les Projekt Revúca s.r.o.Kameňany 136 04962 Kameňany
Dátum vzniku
piatok 26. septembra 2014
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Banská Bystrica, Sro/27252/S

Zisk 2025

21 tis. €

+88 %

Aktíva

31 tis. €

+16 %

Vlastný kapitál

27 tis. €

+59 %

Zadlženosť

13,3 %

−23 pp

Hrubá marža

46,7 %

−4,1 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+88 %
−661 €9 543 €3 277 €6 400 €3 851 €17 tis. €14 tis. €1 790 €17 tis. €15 tis. €11 tis. €21 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

+0,3 %
0 €53 tis. €77 tis. €25 tis. €57 tis. €71 tis. €56 tis. €28 tis. €52 tis. €48 tis. €43 tis. €43 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

32,0 %

+5,9 pp

Zisk / výnosy

ROA

68,8 %

+26 pp

Rentabilita aktív

ROE

79,3 %

+12 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

1,59

+26 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

24 tis. €

+76 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

10,1 %

−5,3 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

2 365 €

−4,4 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

-1,9 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

0 €201453 tis. €201577 tis. €201625 tis. €201757 tis. €201871 tis. €201956 tis. €202028 tis. €202156 tis. €202249 tis. €202343 tis. €202466 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru52 tis. €48 tis. €43 tis. €43 tis. €
Pridaná hodnota26 tis. €26 tis. €22 tis. €20 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti56 tis. €49 tis. €43 tis. €66 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení17 tis. €15 tis. €11 tis. €21 tis. €
Daň z príjmov4 524 €2 644 €2 050 €2 374 €

Aktíva

  • Neobežný majetok24 tis. €
  • Obežný majetok6 376 €

Pasíva

  • Vlastné imanie27 tis. €
  • Záväzky4 088 €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom38 tis. €24 tis. €26 tis. €31 tis. €
Neobežný majetok28 tis. €21 tis. €14 tis. €24 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok28 tis. €21 tis. €14 tis. €24 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok9 838 €3 413 €12 tis. €6 376 €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Finančné účty9 838 €3 413 €12 tis. €6 376 €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky38 tis. €24 tis. €26 tis. €31 tis. €
Vlastné imanie22 tis. €20 tis. €17 tis. €27 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov0 €0 €0 €0 €
HV za účtovné obdobie po zdanení17 tis. €15 tis. €11 tis. €21 tis. €
Záväzky15 tis. €4 121 €9 618 €4 088 €
Dlhodobé záväzky317 €47 €189 €77 €
Krátkodobé záväzky15 tis. €4 074 €9 429 €4 011 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

0 €2 645 €1 033 €1 687 €899 €4 499 €2 572 €334 €4 524 €2 644 €2 050 €2 374 €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobieQ425Nadmerný odpočet za obdobie0 €Daňová povinnosť za obdobie1 010,84 €Nie
  • Index daňovej spoľahlivostiVysoko spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

8 registrovaných činností

  • činnosť odborného lesného hospodárstvaPlatné od piatok 26. septembra 2014
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od piatok 26. septembra 2014
  • opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z drevaPlatné od piatok 26. septembra 2014
  • poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctvePlatné od piatok 26. septembra 2014
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduPlatné od piatok 26. septembra 2014
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebPlatné od piatok 26. septembra 2014
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyPlatné od piatok 26. septembra 2014
  • vyhotovovanie programov starostlivosti o lesyPlatné od piatok 26. septembra 2014

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 1
  • Konateľod piatok 26. septembra 2014

    Adresa Kameňany 136, 04962 Kameňany, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 1
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od piatok 26. septembra 2014

    Adresa Kameňany 136, 04962 Kameňany, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Banská Bystrica
Číslo zápisu
Sro/27252/S
Hlavná činnosť
Pilovanie a hobľovanie dreva
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
Les Projekt Revúca s.r.o.

Sídlo spoločnosti

Les Projekt Revúca s.r.o.

Kameňany 136, 04962 Kameňany

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.