Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47926091・Námestie osloboditeľov 951, 07101 Michalovce・Založené 2014
Obrat 2025
1,47 mil. €
Zisk 2025
−3 840 €
−1 029 %Aktíva
1,47 mil. €
+55 813 %Vlastný kapitál
−4 138 €
−1 289 %Zadlženosť
100,3 %
−11 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-0,3 %
Zisk / výnosy
ROA
-0,3 %
+13 ppRentabilita aktív
ROE
92,8 %
−21 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,00
+11 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
0 €
Zisk + daň z príjmov
Čistý pracovný kapitál
−4 138 €
−1 289 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
37,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 45 tis. € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | −311 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 45 tis. € | 0 € | 0 € | 1,47 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −923 € | −288 € | −340 € | −3 840 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 3 840 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 12 tis. € | 2 636 € | 2 636 € | 1,47 mil. € |
| Neobežný majetok | 9 358 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 9 358 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 2 636 € | 2 636 € | 2 636 € | 1,47 mil. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 1,47 mil. € |
| Finančné účty | 2 636 € | 2 636 € | 2 636 € | 2 636 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 12 tis. € | 2 636 € | 2 636 € | 1,47 mil. € |
| Vlastné imanie | 330 € | 42 € | −298 € | −4 138 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −3 747 € | −4 670 € | −4 958 € | −5 298 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −923 € | −288 € | −340 € | −3 840 € |
| Záväzky | 12 tis. € | 2 594 € | 2 934 € | 1,48 mil. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 12 tis. € | 2 594 € | 2 934 € | 1,48 mil. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
1 registrovaná činnosť
Adresa Mládežnícka 2129/16, 09302 Hencovce, Slovenská republika
Adresa Námestie osloboditeľov 951, 07101 Michalovce, Slovenská republika
Adresa Námestie osloboditeľov 951, 07101 Michalovce, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
PEKÁREŇ ILaS - 34 s.r.o.
Námestie osloboditeľov 951, 07101 Michalovce
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.