Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47929006・Koceľova 9, 82108 Bratislava - mestská časť Ružinov・Založené 2014
Obrat 2025
0 €
Zisk 2025
−1 030 €
+0,9 %Aktíva
20 tis. €
−0,8 %Vlastný kapitál
17 tis. €
−5,7 %Zadlženosť
13,0 %
+4,5 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-5,2 %
Rentabilita aktív
ROE
-6,0 %
−0,3 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
10,53
−50 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−690 €
+1,3 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-49,3 %
−0,6 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
18 tis. €
−5,8 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Čistý dlh
−952 €
−202 %Úročený dlh − finančné účty − krátkodobý finančný majetok
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | −1 267 € | −1 268 € | −1 284 € | −1 299 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −698 € | −759 € | −1 039 € | −1 030 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 21 tis. € | 20 tis. € | 20 tis. € | 20 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 21 tis. € | 20 tis. € | 20 tis. € | 20 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 18 tis. € | 19 tis. € | 20 tis. € | 19 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 3 227 € | 1 158 € | 315 € | 952 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 21 tis. € | 20 tis. € | 20 tis. € | 20 tis. € |
| Vlastné imanie | 20 tis. € | 19 tis. € | 18 tis. € | 17 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 16 tis. € | 15 tis. € | 14 tis. € | 13 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −698 € | −759 € | −1 039 € | −1 030 € |
| Záväzky | 1 267 € | 667 € | 1 691 € | 2 554 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 600 € | 0 € | 940 € | 1 870 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 667 € | 667 € | 751 € | 684 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
10 registrovaných činností
Adresa Baurnfeldgasse 10/17, 1190 1190 Wien, Rakúska republika
Adresa Baurnfeldgasse 10/17, 1190 1190 Wien, Rakúska republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
FM Consult Group s.r.o.
Koceľova 9, 82108 Bratislava - mestská časť Ružinov
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.