Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47929243・Daxnerova 9, 01001 Žilina・Založené 2014
Obrat 2021
77 tis. €
−91 %Zisk 2021
−139 tis. €
+88 %Aktíva
128 tis. €
−70 %Vlastný kapitál
−3,3 mil. €
−14 %Zadlženosť
2 671,2 %
+1 908 ppHrubá marža
-226,6 %
−101 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-179,9 %
−53 ppZisk / výnosy
ROA
-108,1 %
+152 ppRentabilita aktív
ROE
4,2 %
−35 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,00
−98 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−139 tis. €
+88 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−3,42 mil. €
−14 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
49,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 265 tis. € | 742 tis. € | 892 tis. € | 66 tis. € |
| Pridaná hodnota | −52 tis. € | −1,56 mil. € | −1,12 mil. € | −150 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 265 tis. € | 742 tis. € | 893 tis. € | 77 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −59 tis. € | −1,56 mil. € | −1,13 mil. € | −139 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 92 tis. € | 616 tis. € | 434 tis. € | 128 tis. € |
| Neobežný majetok | 8 000 € | 122 tis. € | 122 tis. € | 122 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 8 000 € | 122 tis. € | 122 tis. € | 122 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 84 tis. € | 494 tis. € | 312 tis. € | 5 891 € |
| Zásoby | 72 tis. € | 329 tis. € | 193 tis. € | 193 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 130 tis. € | 104 tis. € | −210 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 12 tis. € | 35 tis. € | 15 tis. € | 23 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 92 tis. € | 616 tis. € | 434 tis. € | 128 tis. € |
| Vlastné imanie | −189 tis. € | −1,75 mil. € | −2,88 mil. € | −3,3 mil. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | −145 tis. € | −204 tis. € | −1,77 mil. € | −3,17 mil. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −59 tis. € | −1,56 mil. € | −1,13 mil. € | −139 tis. € |
| Záväzky | 281 tis. € | 2,37 mil. € | 3,32 mil. € | 3,42 mil. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 279 tis. € | 2,36 mil. € | 3,32 mil. € | 3,42 mil. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 2 683 € | 12 tis. € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
12 registrovaných činností
Adresa Havanská 18, 04013 Košice-Sídlisko Ťahanovce, Slovenská republika
Adresa Tokajícka 869/4, 04022 Košice - mestská časť Dargovských hrdinov, Slovenská republika
Adresa Tokajícka 869/4, 04022 Košice - mestská časť Dargovských hrdinov, Slovenská republika
Adresa Havanská 18, 04013 Košice-Sídlisko Ťahanovce, Slovenská republika
Adresa Tokajícka 14, 04022 Košice-Dargovských hrdinov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
4 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.