Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47934948・Bežecká ulica 9830/34, 91708 Trnava・Založené 2014
Obrat 2025
192 tis. €
+298 %Zisk 2025
−12 tis. €
+90 %Aktíva
281 tis. €
+30 %Vlastný kapitál
−68 tis. €
+46 %Zadlženosť
124,1 %
−34 ppHrubá marža
7,1 %
+256 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-6,5 %
+253 ppZisk / výnosy
ROA
-4,4 %
+53 ppRentabilita aktív
ROE
18,4 %
−81 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,50
+40 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−12 tis. €
+91 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-8,3 %
−8,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−137 tis. €
+26 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
10,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 334 tis. € | 171 tis. € | 46 tis. € | 189 tis. € |
| Pridaná hodnota | 46 tis. € | 13 tis. € | −115 tis. € | 13 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 338 tis. € | 172 tis. € | 48 tis. € | 192 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 21 tis. € | 1 492 € | −125 tis. € | −12 tis. € |
| Daň z príjmov | 2 878 € | 497 € | 340 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 109 tis. € | 139 tis. € | 217 tis. € | 281 tis. € |
| Neobežný majetok | 88 tis. € | 99 tis. € | 115 tis. € | 146 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 88 tis. € | 99 tis. € | 115 tis. € | 146 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 21 tis. € | 40 tis. € | 102 tis. € | 135 tis. € |
| Zásoby | 5 250 € | 8 216 € | 7 658 € | 6 950 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 15 tis. € | 21 tis. € | 4 215 € | 8 537 € |
| Finančné účty | 1 068 € | 11 tis. € | 90 tis. € | 120 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 109 tis. € | 139 tis. € | 217 tis. € | 281 tis. € |
| Vlastné imanie | −1 744 € | −266 € | −125 tis. € | −68 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −28 tis. € | −6 758 € | −5 267 € | −130 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 21 tis. € | 1 492 € | −125 tis. € | −12 tis. € |
| Záväzky | 111 tis. € | 139 tis. € | 342 tis. € | 349 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 303 € | 315 € | 329 € | 31 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 97 tis. € | 134 tis. € | 287 tis. € | 272 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 9 000 € | 0 € | 49 tis. € | 41 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
8 registrovaných činností
Adresa Bežecká ulica 9830/34, 91708 Trnava, Slovenská republika
Adresa Boleráz 439, 91908 Boleráz, Slovenská republika
Adresa Bežecká ulica 9830/34, 91708 Trnava, Slovenská republika
Adresa Boleráz 439, 91908 Boleráz, Slovenská republika
Adresa Boleráz 439, 91908 Boleráz, Slovenská republika
Adresa Boleráz 439, 91908 Boleráz, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.