Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47936959・Staničná 194, 022 01 Čadca・Založené 2014
Obrat 2025
457 tis. €
−9,2 %Zisk 2025
8 228 €
−67 %Aktíva
340 tis. €
+33 %Vlastný kapitál
99 tis. €
+9,1 %Zadlženosť
70,8 %
+6,5 ppHrubá marža
28,2 %
+5,1 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,8 %
−3,1 ppZisk / výnosy
ROA
2,4 %
−7,4 ppRentabilita aktív
ROE
8,3 %
−19 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,30
+1,9 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
11 tis. €
−61 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
27,9 %
+14 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
49 tis. €
+34 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
52,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 298 tis. € | 364 tis. € | 497 tis. € | 454 tis. € |
| Pridaná hodnota | 60 tis. € | 75 tis. € | 115 tis. € | 128 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 302 tis. € | 364 tis. € | 504 tis. € | 457 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 15 tis. € | 16 tis. € | 25 tis. € | 8 228 € |
| Daň z príjmov | 1 614 € | 1 955 € | 3 995 € | 3 177 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 139 tis. € | 185 tis. € | 255 tis. € | 340 tis. € |
| Neobežný majetok | 15 tis. € | 23 tis. € | 86 tis. € | 129 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 15 tis. € | 23 tis. € | 86 tis. € | 129 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 124 tis. € | 163 tis. € | 169 tis. € | 211 tis. € |
| Zásoby | 17 tis. € | 18 tis. € | 22 tis. € | 19 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 97 tis. € | 143 tis. € | 140 tis. € | 188 tis. € |
| Finančné účty | 9 186 € | 1 359 € | 7 661 € | 3 835 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 139 tis. € | 185 tis. € | 255 tis. € | 340 tis. € |
| Vlastné imanie | 50 tis. € | 66 tis. € | 91 tis. € | 99 tis. € |
| Základné imanie | 24 tis. € | 24 tis. € | 24 tis. € | 24 tis. € |
| HV minulých rokov | −14 tis. € | 1 239 € | 17 tis. € | 42 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 15 tis. € | 16 tis. € | 25 tis. € | 8 228 € |
| Záväzky | 89 tis. € | 119 tis. € | 164 tis. € | 241 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 2 401 € | 1 172 € | 23 tis. € | 59 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 87 tis. € | 107 tis. € | 133 tis. € | 162 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 11 tis. € | 8 282 € | 19 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
17 registrovaných činností
Adresa Čadečka 623, 02201 Čadca, Slovenská republika
Adresa Staškov 585, 02353 Staškov, Slovenská republika
Adresa Čadečka 623, 02201 Čadca, Slovenská republika
Adresa Čadečka 623, 02201 Čadca, Slovenská republika
Adresa Staškov 585, 02353 Staškov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.