Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47937360・M. R. Štefánika 354/33, 914 01 Trenčianska Teplá・Založené 2014
Obrat 2024
155 tis. €
+42 %Zisk 2024
8 073 €
+34 %Aktíva
81 tis. €
+45 %Vlastný kapitál
46 tis. €
+21 %Zadlženosť
42,9 %
+11 ppHrubá marža
59,6 %
+5,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
5,2 %
−0,3 ppZisk / výnosy
ROA
9,9 %
−0,9 ppRentabilita aktív
ROE
17,4 %
+1,6 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,04
−61 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
10 tis. €
+30 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,0 %
−2,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
1 391 €
−95 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
33,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 80 tis. € | 85 tis. € | 110 tis. € | 155 tis. € |
| Pridaná hodnota | 49 tis. € | 49 tis. € | 59 tis. € | 93 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 81 tis. € | 85 tis. € | 110 tis. € | 155 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 3 710 € | 4 324 € | 6 044 € | 8 073 € |
| Daň z príjmov | 1 022 € | 1 182 € | 1 808 € | 2 146 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 64 tis. € | 57 tis. € | 56 tis. € | 81 tis. € |
| Neobežný majetok | 21 tis. € | 14 tis. € | 10 tis. € | 46 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 21 tis. € | 14 tis. € | 10 tis. € | 46 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 43 tis. € | 43 tis. € | 45 tis. € | 35 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 12 tis. € | 16 tis. € | 19 tis. € | 16 tis. € |
| Finančné účty | 31 tis. € | 27 tis. € | 27 tis. € | 20 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 64 tis. € | 57 tis. € | 56 tis. € | 81 tis. € |
| Vlastné imanie | 28 tis. € | 32 tis. € | 38 tis. € | 46 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 538 € | 4 062 € | 8 170 € | 14 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 3 710 € | 4 324 € | 6 044 € | 8 073 € |
| Záväzky | 36 tis. € | 24 tis. € | 18 tis. € | 35 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 448 € | 553 € | 692 € | 989 € |
| Krátkodobé záväzky | 35 tis. € | 24 tis. € | 17 tis. € | 34 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
8 registrovaných činností
Adresa 28. októbra 1177/39, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Dobrá 1191, 91401 Trenčianska Teplá, Slovenská republika
Adresa 28. októbra 1177/39, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Dobrá 1191, 91401 Trenčianska Teplá, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
UROMEDICA s. r. o.
M. R. Štefánika 354/33, 914 01 Trenčianska Teplá
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.