Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47940131・Čierne nad Topľou 228, 09434 Čierne nad Topľou・Založené 2014
Obrat 2024
0 €
−100 %Zisk 2024
−1 479 €
−126 %Aktíva
45 tis. €
−0,8 %Vlastný kapitál
30 tis. €
−4,6 %Zadlženosť
31,8 %
+2,8 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-3,3 %
−16 ppRentabilita aktív
ROE
-4,9 %
−22 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
5,65
+8,9 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−1 139 €
−117 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-29,9 %
−47 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
36 tis. €
+1,2 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
39,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
6 400 €
+42 %Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 20 tis. € | 8 671 € | 9 608 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | 15 tis. € | 6 327 € | 8 666 € | −658 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 20 tis. € | 8 671 € | 9 608 € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 11 tis. € | 4 448 € | 5 632 € | −1 479 € |
| Daň z príjmov | 2 159 € | 896 € | 1 196 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 2 159 € | 896 € | 1 196 € | 340 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 36 tis. € | 39 tis. € | 45 tis. € | 45 tis. € |
| Neobežný majetok | 500 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 500 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 35 tis. € | 39 tis. € | 44 tis. € | 44 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 524 € | 532 € | 714 € | 774 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 35 tis. € | 38 tis. € | 44 tis. € | 43 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 106 € | 106 € | 106 € | 106 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 36 tis. € | 39 tis. € | 45 tis. € | 45 tis. € |
| Vlastné imanie | 22 tis. € | 26 tis. € | 32 tis. € | 30 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 5 647 € | 17 tis. € | 21 tis. € | 27 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 11 tis. € | 4 448 € | 5 632 € | −1 479 € |
| Záväzky | 14 tis. € | 13 tis. € | 13 tis. € | 14 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 9 524 € | 8 341 € | 8 558 € | 7 797 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 4 500 € | 4 500 € | 4 500 € | 6 400 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
27 registrovaných činností
Adresa Čierne nad Topľou 228, 09434 Čierne nad Topľou, Slovenská republika
Adresa Vyšný Žipov 332, 09433 Vyšný Žipov, Slovenská republika
Adresa Herlianska 528, 09303 Vranov nad Topľou, Slovenská republika
Adresa Čierne nad Topľou 228, 09434 Čierne nad Topľou, Slovenská republika
Adresa Čierne nad Topľou 228, 09434 Čierne nad Topľou, Slovenská republika
Adresa Vyšný Žipov 332, 09433 Vyšný Žipov, Slovenská republika
Adresa Herlianska 528, 09303 Vranov nad Topľou, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.