Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47943491・Klasov 83, 95153 Klasov・Založené 2014
Obrat 2022
3 128 €
+15 %Zisk 2022
−954 €
+58 %Aktíva
8 827 €
−5,4 %Vlastný kapitál
8 827 €
−5,4 %Zadlženosť
0,0 %
Hrubá marža
-27,9 %
+56 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-30,5 %
+53 ppZisk / výnosy
ROA
-10,8 %
+14 ppRentabilita aktív
ROE
-10,8 %
+14 ppRentabilita vlastného imania
Zisk pred zdanením
−954 €
+58 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
8 827 €
−5,4 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
39,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 2 500 € | 4 743 € | 2 730 € | 3 128 € |
| Pridaná hodnota | 625 € | 691 € | −2 281 € | −871 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 2 500 € | 4 743 € | 2 730 € | 3 128 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 494 € | 587 € | −2 281 € | −954 € |
| Daň z príjmov | 131 € | 104 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 930 € | 892 € | 9 327 € | 8 827 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 930 € | 892 € | 9 327 € | 8 827 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 930 € | 892 € | 9 327 € | 8 827 € |
| Položka | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 930 € | 892 € | 9 327 € | 8 827 € |
| Vlastné imanie | 799 € | 892 € | 9 327 € | 8 827 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 7 500 € | 7 500 € |
| HV minulých rokov | −4 695 € | −4 695 € | 4 108 € | 2 281 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 494 € | 587 € | −2 281 € | −954 € |
| Záväzky | 131 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 131 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
9 registrovaných činností
Adresa Veľké Chyndice 25, 95154 Veľké Chyndice, Slovenská republika
Adresa Potravinárska 1074/19, 94901 Nitra, Slovenská republika
Adresa Klasov 479, 95153 Klasov, Slovenská republika
Adresa Klasov 77, 95153 Klasov, Slovenská republika
Adresa Klasov 83, 95153 Klasov, Slovenská republika
Adresa Klasov 479, 95153 Klasov, Slovenská republika
Adresa Veľké Chyndice 25, 95154 Veľké Chyndice, Slovenská republika
Adresa Potravinárska 1074/19, 94901 Nitra, Slovenská republika
Adresa Klasov 83, 95153 Klasov, Slovenská republika
Adresa Klasov 77, 95153 Klasov, Slovenská republika
Adresa Klasov 83, 95153 Klasov, Slovenská republika
Adresa Klasov 83, 95153 Klasov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.