Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47945940・Vietnamská 44, 821 04 Bratislava・Založené 2014
Obrat 2025
666 tis. €
+11 %Zisk 2025
15 tis. €
−35 %Aktíva
184 tis. €
+6,8 %Vlastný kapitál
55 tis. €
+16 %Zadlženosť
70,2 %
−2,4 ppHrubá marža
17,8 %
−5,8 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
2,3 %
−1,6 ppZisk / výnosy
ROA
8,3 %
−5,3 ppRentabilita aktív
ROE
27,8 %
−22 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,01
−29 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
19 tis. €
−36 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,2 %
−2,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
762 €
−98 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-3,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 328 tis. € | 346 tis. € | 594 tis. € | 648 tis. € |
| Pridaná hodnota | 84 tis. € | 80 tis. € | 140 tis. € | 115 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 341 tis. € | 358 tis. € | 600 tis. € | 666 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 8 596 € | −4 517 € | 23 tis. € | 15 tis. € |
| Daň z príjmov | 1 181 € | 0 € | 7 075 € | 4 105 € |
| Daň z príjmov splatná | 1 181 € | 0 € | 7 075 € | 4 105 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 63 tis. € | 93 tis. € | 173 tis. € | 184 tis. € |
| Neobežný majetok | 8 657 € | 13 tis. € | 7 869 € | 49 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 8 657 € | 13 tis. € | 7 869 € | 49 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 50 tis. € | 78 tis. € | 161 tis. € | 124 tis. € |
| Zásoby | 21 tis. € | 23 tis. € | 62 tis. € | 45 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 15 tis. € | 17 tis. € | 56 tis. € | 19 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 13 tis. € | 37 tis. € | 43 tis. € | 60 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 4 940 € | 1 958 € | 3 405 € | 12 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 63 tis. € | 93 tis. € | 173 tis. € | 184 tis. € |
| Vlastné imanie | 28 tis. € | 24 tis. € | 47 tis. € | 55 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 15 tis. € | 23 tis. € | 19 tis. € | 35 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 8 596 € | −4 517 € | 23 tis. € | 15 tis. € |
| Záväzky | 35 tis. € | 69 tis. € | 125 tis. € | 130 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 1 555 € | 2 736 € | 2 659 € | 2 592 € |
| Krátkodobé záväzky | 30 tis. € | 24 tis. € | 114 tis. € | 123 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 38 tis. € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 3 137 € | 4 079 € | 9 027 € | 3 846 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
14 registrovaných činností
Adresa Vietnamská 4624/44, 82104 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Vietnamská 4624/44, 82104 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Železničiarska 1424/30, 92401 Galanta, Slovenská republika
Adresa Vietnamská 4624/44, 82104 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Vietnamská 4624/44, 82104 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Vietnamská 4624/44, 82104 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Vietnamská 4624/44, 82104 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Vietnamská 4624/44, 82104 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.