Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47946164・gen. L. Svobodu 1361/38, 90501 Senica・Založené 2014
Obrat 2025
751 tis. €
−12 %Zisk 2025
7 871 €
+88 %Aktíva
266 tis. €
+9,2 %Vlastný kapitál
54 tis. €
+17 %Zadlženosť
79,8 %
−1,4 ppHrubá marža
11,9 %
−1,9 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,0 %
+0,6 ppZisk / výnosy
ROA
3,0 %
+1,2 ppRentabilita aktív
ROE
14,6 %
+5,5 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,64
+9,9 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
12 tis. €
+46 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
32,8 %
−15 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
94 tis. €
+24 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
62,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1,07 mil. € | 891 tis. € | 856 tis. € | 749 tis. € |
| Pridaná hodnota | 168 tis. € | 112 tis. € | 119 tis. € | 89 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1,08 mil. € | 891 tis. € | 856 tis. € | 751 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 67 tis. € | 3 134 € | 4 185 € | 7 871 € |
| Daň z príjmov | 16 tis. € | 1 162 € | 3 840 € | 3 840 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 291 tis. € | 270 tis. € | 244 tis. € | 266 tis. € |
| Neobežný majetok | 39 tis. € | 24 tis. € | 12 tis. € | 24 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 39 tis. € | 24 tis. € | 12 tis. € | 24 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 252 tis. € | 245 tis. € | 232 tis. € | 242 tis. € |
| Zásoby | 156 tis. € | 155 tis. € | 173 tis. € | 178 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 87 tis. € | 81 tis. € | 57 tis. € | 59 tis. € |
| Finančné účty | 9 553 € | 9 360 € | 1 464 € | 5 530 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 291 tis. € | 270 tis. € | 244 tis. € | 266 tis. € |
| Vlastné imanie | 66 tis. € | 42 tis. € | 46 tis. € | 54 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −67 tis. € | −28 tis. € | −25 tis. € | −21 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 67 tis. € | 3 134 € | 4 185 € | 7 871 € |
| Záväzky | 225 tis. € | 228 tis. € | 198 tis. € | 213 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 1 376 € | 1 684 € | 1 467 € | 1 467 € |
| Krátkodobé záväzky | 198 tis. € | 185 tis. € | 156 tis. € | 148 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 26 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 23 tis. € | 39 tis. € | 38 tis. € | 37 tis. € |
| Rezervy | 2 555 € | 2 555 € | 2 555 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa Gen. L. Svobodu 1361/38, 90501 Senica, Slovenská republika
Adresa J. Mudrocha 1353/30, 90501 Senica, Slovenská republika
Adresa Rovenská 1568/47, 90501 Senica, Slovenská republika
Adresa Gen. L. Svobodu 1361/38, 90501 Senica, Slovenská republika
Adresa J. Mudrocha 1353/30, 90501 Senica, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.