Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47946636・Žitavská 418/45, 941 03 Úľany nad Žitavou・Založené 2014
Obrat 2025
137 tis. €
−24 %Zisk 2025
24 tis. €
−48 %Aktíva
135 tis. €
−22 %Vlastný kapitál
130 tis. €
−23 %Zadlženosť
3,7 %
+1,1 ppHrubá marža
51,4 %
−6,9 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
17,5 %
−8,1 ppZisk / výnosy
ROA
17,8 %
−8,6 ppRentabilita aktív
ROE
18,5 %
−8,7 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
34,10
−21 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
30 tis. €
−48 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,2 %
−0,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
121 tis. €
−21 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
25,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 265 tis. € | 242 tis. € | 156 tis. € | 137 tis. € |
| Pridaná hodnota | 129 tis. € | 128 tis. € | 91 tis. € | 71 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 265 tis. € | 242 tis. € | 179 tis. € | 137 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 58 tis. € | 50 tis. € | 46 tis. € | 24 tis. € |
| Daň z príjmov | 16 tis. € | 14 tis. € | 12 tis. € | 6 445 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 141 tis. € | 133 tis. € | 174 tis. € | 135 tis. € |
| Neobežný majetok | 19 tis. € | 36 tis. € | 17 tis. € | 10 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 19 tis. € | 36 tis. € | 17 tis. € | 10 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 123 tis. € | 97 tis. € | 156 tis. € | 124 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 15 tis. € | 13 tis. € | 11 tis. € | 15 tis. € |
| Finančné účty | 108 tis. € | 84 tis. € | 145 tis. € | 109 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 141 tis. € | 133 tis. € | 174 tis. € | 135 tis. € |
| Vlastné imanie | 132 tis. € | 123 tis. € | 169 tis. € | 130 tis. € |
| Základné imanie | 9 000 € | 9 000 € | 9 000 € | 9 000 € |
| HV minulých rokov | 63 tis. € | 63 tis. € | 113 tis. € | 96 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 58 tis. € | 50 tis. € | 46 tis. € | 24 tis. € |
| Záväzky | 9 695 € | 9 597 € | 4 630 € | 5 025 € |
| Dlhodobé záväzky | 838 € | 1 009 € | 36 € | 152 € |
| Krátkodobé záväzky | 8 792 € | 8 106 € | 3 635 € | 3 644 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 65 € | 482 € | 959 € | 1 229 € |
Vývoj daňových povinností
4 registrované činnosti
Adresa Sila 169, 95124 Nové Sady, Slovenská republika
Adresa Žitavská 418/45, 94103 Úľany nad Žitavou, Slovenská republika
Adresa Staničná, Behynce 161/5, 95607 Veľké Ripňany, Slovenská republika
Adresa Sila 169, 95124 Nové Sady, Slovenská republika
Adresa Žitavská 418/45, 94103 Úľany nad Žitavou, Slovenská republika
Adresa Staničná, Behynce 161/5, 95607 Veľké Ripňany, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.