Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47947624・Pánska 18, 976 34 Králiky・Založené 2014
Obrat 2025
3,08 mil. €
−17 %Zisk 2025
1 642 €
+550 %Aktíva
173 tis. €
−28 %Vlastný kapitál
31 tis. €
+5,5 %Zadlženosť
81,8 %
−5,7 ppHrubá marža
3,8 %
−0,1 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,1 %
+0,1 ppZisk / výnosy
ROA
0,9 %
+1,1 ppRentabilita aktív
ROE
5,2 %
+6,4 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,87
−18 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
5 482 €
+58 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
70,0 %
−40 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−17 tis. €
−303 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
10,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 4,71 mil. € | 3,98 mil. € | 3,71 mil. € | 3,07 mil. € |
| Pridaná hodnota | 136 tis. € | 118 tis. € | 145 tis. € | 117 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 4,71 mil. € | 3,98 mil. € | 3,71 mil. € | 3,08 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 678 € | −23 tis. € | −365 € | 1 642 € |
| Daň z príjmov | 1 239 € | 0 € | 3 840 € | 3 840 € |
| Daň z príjmov splatná | 1 239 € | 0 € | 3 840 € | 3 840 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 261 tis. € | 223 tis. € | 239 tis. € | 173 tis. € |
| Neobežný majetok | 81 tis. € | 90 tis. € | 76 tis. € | 66 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 81 tis. € | 90 tis. € | 76 tis. € | 66 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 180 tis. € | 134 tis. € | 163 tis. € | 107 tis. € |
| Zásoby | 52 tis. € | 37 tis. € | 29 tis. € | 30 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 75 tis. € | 63 tis. € | 101 tis. € | 51 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 53 tis. € | 33 tis. € | 32 tis. € | 26 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 159 € | 337 € | 604 € | 505 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 261 tis. € | 223 tis. € | 239 tis. € | 173 tis. € |
| Vlastné imanie | 53 tis. € | 30 tis. € | 30 tis. € | 31 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 500 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 47 tis. € | 47 tis. € | 25 tis. € | 24 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 678 € | −23 tis. € | −365 € | 1 642 € |
| Záväzky | 208 tis. € | 193 tis. € | 210 tis. € | 142 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 1 443 € | 1 739 € | 1 874 € | 2 180 € |
| Krátkodobé záväzky | 181 tis. € | 130 tis. € | 154 tis. € | 123 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 30 tis. € | 30 tis. € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 20 tis. € | 27 tis. € | 18 tis. € | 11 tis. € |
| Rezervy | 5 049 € | 4 836 € | 5 064 € | 5 500 € |
| Časové rozlíšenie | 37 € | 11 € | 0 € | 40 € |
Vývoj daňových povinností
7 registrovaných činností
Adresa Pánska 18, 97634 Králiky, Slovenská republika
Adresa Pánska 18, 97634 Králiky, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.