Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47949309・Ružová ulica 4153/17, 95117 Cabaj-Čápor・Založené 2014
Obrat 2025
138 tis. €
+2,9 %Zisk 2025
21 tis. €
+13 %Aktíva
433 tis. €
+5,6 %Vlastný kapitál
119 tis. €
+22 %Zadlženosť
72,6 %
−3,7 ppHrubá marža
53,7 %
+6,6 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
15,5 %
+1,4 ppZisk / výnosy
ROA
4,9 %
+0,3 ppRentabilita aktív
ROE
18,0 %
−1,3 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,45
+59 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
27 tis. €
+26 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,2 %
+9,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−174 tis. €
+23 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
31,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 99 tis. € | 128 tis. € | 132 tis. € | 138 tis. € |
| Pridaná hodnota | 42 tis. € | 57 tis. € | 62 tis. € | 74 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 126 tis. € | 128 tis. € | 134 tis. € | 138 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 34 tis. € | 17 tis. € | 19 tis. € | 21 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 2 155 € | 2 608 € | 5 730 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 411 tis. € | 399 tis. € | 410 tis. € | 433 tis. € |
| Neobežný majetok | 378 tis. € | 352 tis. € | 322 tis. € | 293 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 378 tis. € | 352 tis. € | 322 tis. € | 293 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 33 tis. € | 47 tis. € | 88 tis. € | 140 tis. € |
| Zásoby | 2 729 € | 3 670 € | 2 121 € | 6 701 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 26 tis. € | 1 500 € | 2 563 € | 5 340 € |
| Finančné účty | 4 463 € | 42 tis. € | 83 tis. € | 128 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 411 tis. € | 399 tis. € | 410 tis. € | 433 tis. € |
| Vlastné imanie | 61 tis. € | 79 tis. € | 97 tis. € | 119 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −58 tis. € | −24 tis. € | −6 975 € | 12 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 34 tis. € | 17 tis. € | 19 tis. € | 21 tis. € |
| Záväzky | 350 tis. € | 321 tis. € | 313 tis. € | 314 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 184 € | 185 € | 187 € | 189 € |
| Krátkodobé záväzky | 319 tis. € | 315 tis. € | 313 tis. € | 314 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 11 tis. € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
9 registrovaných činností
Adresa Ružová ulica 4153/17, 95117 Cabaj-Čápor, Slovenská republika
Adresa Martinska dolina 1228/95, 94901 Nitra, Slovenská republika
Adresa Ružová ulica 4153/17, 95117 Cabaj-Čápor, Slovenská republika
Adresa Martinska dolina 1228/95, 94901 Nitra, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.