Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47958910・Tajov 361, 97634 Tajov・Založené 2014
Obrat 2025
109 tis. €
+71 %Zisk 2025
2 480 €
−43 %Aktíva
22 tis. €
+1,1 %Vlastný kapitál
14 tis. €
+21 %Zadlženosť
36,2 %
−11 ppHrubá marža
10,5 %
−6,9 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
2,3 %
−4,6 ppZisk / výnosy
ROA
11,2 %
−8,8 ppRentabilita aktív
ROE
17,6 %
−20 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
9,55
+2,2 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
3 440 €
−35 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
27,9 %
+9,9 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
15 tis. €
+27 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
40,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 18 tis. € | 44 tis. € | 64 tis. € | 108 tis. € |
| Pridaná hodnota | 7 893 € | 7 852 € | 11 tis. € | 11 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 18 tis. € | 44 tis. € | 64 tis. € | 109 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 922 € | 2 843 € | 4 373 € | 2 480 € |
| Daň z príjmov | 111 € | 117 € | 960 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 19 tis. € | 20 tis. € | 22 tis. € | 22 tis. € |
| Neobežný majetok | 12 tis. € | 9 193 € | 8 339 € | 5 032 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 12 tis. € | 9 193 € | 8 339 € | 5 032 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 6 818 € | 10 tis. € | 13 tis. € | 17 tis. € |
| Zásoby | 2 112 € | 5 271 € | 1 957 € | 2 144 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 2 647 € | 642 € | 1 123 € | 2 298 € |
| Finančné účty | 2 059 € | 4 554 € | 10 tis. € | 13 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 19 tis. € | 20 tis. € | 22 tis. € | 22 tis. € |
| Vlastné imanie | 4 391 € | 7 234 € | 12 tis. € | 14 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −3 757 € | −981 € | 1 734 € | 6 106 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 922 € | 2 843 € | 4 373 € | 2 480 € |
| Záväzky | 15 tis. € | 12 tis. € | 10 tis. € | 7 976 € |
| Dlhodobé záväzky | 13 tis. € | 11 tis. € | 8 776 € | 6 192 € |
| Krátkodobé záväzky | 664 € | 823 € | 1 444 € | 1 784 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 400 € | 400 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
12 registrovaných činností
Adresa Tajov 361, 97634 Tajov, Slovenská republika
Adresa Tajov 361, 97634 Tajov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.