Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47965029・Selec 278, 913 36 Selec・Založené 2014
Obrat 2025
47 tis. €
+39 %Zisk 2025
23 tis. €
+38 %Aktíva
19 tis. €
+2,8 %Vlastný kapitál
17 tis. €
+11 %Zadlženosť
9,9 %
−6,3 ppHrubá marža
30,5 %
+8,3 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
48,0 %
−0,5 ppZisk / výnosy
ROA
117,5 %
+30 ppRentabilita aktív
ROE
130,3 %
+26 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
10,13
+64 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
24 tis. €
+26 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
7,2 %
−7,8 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
17 tis. €
+11 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
30,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 53 tis. € | 28 tis. € | 18 tis. € | 32 tis. € |
| Pridaná hodnota | 13 tis. € | 8 039 € | 3 930 € | 9 890 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 73 tis. € | 31 tis. € | 34 tis. € | 47 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 28 tis. € | 4 974 € | 16 tis. € | 23 tis. € |
| Daň z príjmov | 1 179 € | 328 € | 2 903 € | 1 768 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 9 266 € | 4 813 € | 19 tis. € | 19 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 9 266 € | 4 813 € | 19 tis. € | 19 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | −2 000 € | 0 € | 0 € | 90 € |
| Finančné účty | 11 tis. € | 4 813 € | 19 tis. € | 19 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 9 266 € | 4 813 € | 19 tis. € | 19 tis. € |
| Vlastné imanie | 7 151 € | 4 350 € | 16 tis. € | 17 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 29 tis. € | 57 tis. € | 62 tis. € | 78 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 28 tis. € | 4 974 € | 16 tis. € | 23 tis. € |
| Záväzky | 2 115 € | 463 € | 3 038 € | 1 904 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 2 115 € | 463 € | 3 038 € | 1 904 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
16 registrovaných činností
Adresa Gagarinova 1717/34, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Irchenbrunn Hohenzeller Str 7, 85250 Altomünster, Nemecká spolková republika
Adresa Irchenbrunn Hohenzeller Str 7, 85250 Altomünster, Nemecká spolková republika
Adresa Irchenbrunn Hohenzeller Str 7, 85250 Altomünster, Nemecká spolková republika
Zapísané v OR SR
PRÖLL LAND- UND FORSTWIRTSCHAFT s. r. o.
Selec 278, 913 36 Selec
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.