Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47972491・Zábrež 209, 02754 Oravská Poruba・Založené 2014
Obrat 2024
121 tis. €
−28 %Zisk 2024
−4 456 €
−4 009 %Aktíva
293 tis. €
−6,9 %Vlastný kapitál
152 tis. €
−2,8 %Zadlženosť
48,1 %
−2,1 ppHrubá marža
60,7 %
−1,7 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-3,7 %
−3,7 ppZisk / výnosy
ROA
-1,5 %
−1,6 ppRentabilita aktív
ROE
-2,9 %
−3,0 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,26
+96 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−3 018 €
−653 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-47,6 %
−127 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−86 tis. €
+36 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
4,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 124 tis. € | 144 tis. € | 158 tis. € | 121 tis. € |
| Pridaná hodnota | 52 tis. € | 84 tis. € | 98 tis. € | 74 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 131 tis. € | 149 tis. € | 169 tis. € | 121 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 7 107 € | 29 € | 114 € | −4 456 € |
| Daň z príjmov | 2 020 € | 724 € | 432 € | 1 438 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 238 tis. € | 306 tis. € | 314 tis. € | 293 tis. € |
| Neobežný majetok | 210 tis. € | 280 tis. € | 294 tis. € | 263 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 210 tis. € | 280 tis. € | 294 tis. € | 263 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 29 tis. € | 26 tis. € | 20 tis. € | 30 tis. € |
| Zásoby | 1 106 € | 8 496 € | 6 086 € | 6 177 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 19 tis. € | 12 tis. € | 13 tis. € | 1 555 € |
| Finančné účty | 8 686 € | 5 112 € | 1 185 € | 22 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 238 tis. € | 306 tis. € | 314 tis. € | 293 tis. € |
| Vlastné imanie | 156 tis. € | 156 tis. € | 156 tis. € | 152 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 15 tis. € | 22 tis. € | 22 tis. € | 23 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 7 107 € | 29 € | 114 € | −4 456 € |
| Záväzky | 82 tis. € | 149 tis. € | 158 tis. € | 141 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 38 tis. € | 141 tis. € | 155 tis. € | 116 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 1 748 € | 6 386 € | 0 € | 24 tis. € |
| Rezervy | 1 733 € | 2 161 € | 2 313 € | 1 179 € |
Vývoj daňových povinností
20 registrovaných činností
Adresa Zábrež 209, 02754 Oravská Poruba, Slovenská republika
Adresa Oravská Poruba 190, 02754 Oravská Poruba, Slovenská republika
Adresa Oravská Poruba 190, 02754 Oravská Poruba, Slovenská republika
Adresa Zábrež 209, 02754 Oravská Poruba, Slovenská republika
Adresa Oravská Poruba 190, 02754 Oravská Poruba, Slovenská republika
Adresa Oravská Poruba 190, 02754 Oravská Poruba, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.