Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47976110・Heyrovského 6, 84103 Bratislava - mestská časť Lamač・Založené 2014
Obrat 2025
36 tis. €
+5,2 %Zisk 2025
490 €
+16 233 %Aktíva
397 tis. €
−1,2 %Vlastný kapitál
266 tis. €
+0,2 %Zadlženosť
33,1 %
−0,9 ppHrubá marža
4,0 %
+1,7 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,4 %
+1,3 ppZisk / výnosy
ROA
0,1 %
+0,1 ppRentabilita aktív
ROE
0,2 %
+0,2 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,27
−8,7 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
830 €
+142 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
41,0 %
−58 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−96 tis. €
+0,5 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
27,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 43 tis. € | 34 tis. € | 34 tis. € | 36 tis. € |
| Pridaná hodnota | −8 € | 790 € | 793 € | 1 444 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 446 tis. € | 34 tis. € | 34 tis. € | 36 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 074 € | −9 565 € | 3 € | 490 € |
| Daň z príjmov | 294 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 294 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 492 tis. € | 400 tis. € | 402 tis. € | 397 tis. € |
| Neobežný majetok | 362 tis. € | 362 tis. € | 362 tis. € | 362 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 362 tis. € | 362 tis. € | 362 tis. € | 362 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 130 tis. € | 38 tis. € | 40 tis. € | 35 tis. € |
| Zásoby | 28 tis. € | 28 tis. € | 28 tis. € | 28 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 85 tis. € | 6 450 € | 7 528 € | 0 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 17 tis. € | 3 636 € | 4 694 € | 7 265 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 23 € | 17 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 492 tis. € | 400 tis. € | 402 tis. € | 397 tis. € |
| Vlastné imanie | 275 tis. € | 265 tis. € | 265 tis. € | 266 tis. € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 664 € | 664 € | 664 € | 664 € |
| HV minulých rokov | −37 tis. € | −35 tis. € | −45 tis. € | −45 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 074 € | −9 565 € | 3 € | 490 € |
| Záväzky | 217 tis. € | 135 tis. € | 137 tis. € | 132 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 217 tis. € | 135 tis. € | 137 tis. € | 132 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 100 € | 100 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
16 registrovaných činností
Adresa Čelakovského 1074/18, 43001 Chomutov, Česká republika
Adresa Čelakovského 1074/18, 43001 Chomutov, Česká republika
Adresa Čelakovského 1074/18, 43001 Chomutov, Česká republika
Adresa Čelakovského 1074/18, 43001 Chomutov, Česká republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
TK3 s.r.o.
Heyrovského 6, 84103 Bratislava - mestská časť Lamač
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.