Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47984155・Partizánska 3545/4, 96212 Detva・Založené 2015
Obrat 2025
540 tis. €
+2,7 %Zisk 2025
25 tis. €
+6,5 %Aktíva
918 tis. €
−3,3 %Vlastný kapitál
265 tis. €
+10 %Zadlženosť
71,1 %
−3,6 ppHrubá marža
24,2 %
+1,7 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
4,6 %
+0,2 ppZisk / výnosy
ROA
2,7 %
+0,2 ppRentabilita aktív
ROE
9,4 %
−0,3 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,89
+8,4 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
32 tis. €
+12 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,1 %
+4,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−66 tis. €
+44 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
25,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 333 tis. € | 443 tis. € | 524 tis. € | 540 tis. € |
| Pridaná hodnota | 64 tis. € | 88 tis. € | 118 tis. € | 130 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 338 tis. € | 446 tis. € | 526 tis. € | 540 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 9 548 € | 4 966 € | 23 tis. € | 25 tis. € |
| Daň z príjmov | 318 € | 1 116 € | 4 786 € | 6 673 € |
| Daň z príjmov splatná | 318 € | 1 116 € | 4 786 € | 6 673 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 878 tis. € | 960 tis. € | 950 tis. € | 918 tis. € |
| Neobežný majetok | 466 tis. € | 438 tis. € | 402 tis. € | 368 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 466 tis. € | 438 tis. € | 402 tis. € | 368 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 411 tis. € | 522 tis. € | 548 tis. € | 549 tis. € |
| Zásoby | 400 tis. € | 485 tis. € | 502 tis. € | 501 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 4 240 € | 28 tis. € | 44 tis. € | 37 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 6 633 € | 8 575 € | 1 802 € | 12 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 1 320 € | 1 089 € | 770 € | 1 199 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 878 tis. € | 960 tis. € | 950 tis. € | 918 tis. € |
| Vlastné imanie | 62 tis. € | 67 tis. € | 240 tis. € | 265 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | −59 tis. € | −49 tis. € | −44 tis. € | −21 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 9 548 € | 4 966 € | 23 tis. € | 25 tis. € |
| Záväzky | 816 tis. € | 893 tis. € | 709 tis. € | 653 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 209 € | 291 € | 323 € | 250 € |
| Krátkodobé záväzky | 752 tis. € | 835 tis. € | 665 tis. € | 614 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 35 tis. € | 25 tis. € | 17 tis. € | 11 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 27 tis. € | 31 tis. € | 25 tis. € | 24 tis. € |
| Rezervy | 997 € | 2 104 € | 2 185 € | 2 862 € |
| Časové rozlíšenie | 350 € | 449 € | 783 € | 695 € |
Vývoj daňových povinností
18 registrovaných činností
Adresa Vimperská 932/3, 96212 Detva, Slovenská republika
Adresa Kostolná 11, 96212 Detva, Slovenská republika
Adresa Kostolná 11, 96212 Detva, Slovenská republika
Adresa Vimperská 932/3, 96212 Detva, Slovenská republika
Adresa Kostolná 11, 96212 Detva, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.