Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47984511・Maxima Gorkého 2011/26, 917 01 Trnava・Založené 2014
Obrat 2025
2 710 €
−99 %Zisk 2025
1 985 €
+28 %Aktíva
4 951 €
−90 %Vlastný kapitál
4 903 €
−38 %Zadlženosť
1,0 %
−82 ppHrubá marža
-69,6 %
−74 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
73,2 %
+73 ppZisk / výnosy
ROA
40,1 %
+37 ppRentabilita aktív
ROE
40,5 %
+21 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
103,15
+8 458 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 033 €
−20 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
2,4 %
−37 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
4 903 €
−39 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-40,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 197 tis. € | 164 tis. € | 214 tis. € | 392 € |
| Pridaná hodnota | 8 600 € | 7 029 € | 8 934 € | −273 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 197 tis. € | 164 tis. € | 218 tis. € | 2 710 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 168 € | −1 389 € | 1 553 € | 1 985 € |
| Daň z príjmov | 390 € | 0 € | 1 000 € | 48 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 16 tis. € | 10 tis. € | 47 tis. € | 4 951 € |
| Neobežný majetok | 3 858 € | 2 606 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 3 858 € | 2 606 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 13 tis. € | 7 506 € | 47 tis. € | 4 951 € |
| Zásoby | 0 € | 118 € | 20 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 3 791 € | 1 291 € | 37 tis. € | 1 500 € |
| Finančné účty | 8 828 € | 6 097 € | 11 tis. € | 3 451 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 16 tis. € | 10 tis. € | 47 tis. € | 4 951 € |
| Vlastné imanie | 7 982 € | 6 593 € | 7 971 € | 4 903 € |
| Základné imanie | 9 000 € | 9 000 € | 9 000 € | 9 000 € |
| HV minulých rokov | −7 086 € | −6 918 € | −8 482 € | −12 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 168 € | −1 389 € | 1 553 € | 1 985 € |
| Záväzky | 8 495 € | 3 519 € | 39 tis. € | 48 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 7 938 € | 2 827 € | 39 tis. € | 48 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 557 € | 692 € | 110 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
24 registrovaných činností
Adresa Pažiť 500/24, 91921 Zeleneč, Slovenská republika
Adresa Pažiť 500/24, 91921 Zeleneč, Slovenská republika
Adresa Podbranč 276, 90605 Podbranč, Slovenská republika
Adresa Pažiť 500/24, 91921 Zeleneč, Slovenská republika
Adresa Hospodárska 3617/76, 91701 Trnava, Slovenská republika
Adresa Záhumenská 414, 92563 Dolná Streda, Slovenská republika
Adresa Pažiť 500/24, 91921 Zeleneč, Slovenská republika
Adresa Pažiť 500/24, 91921 Zeleneč, Slovenská republika
Adresa Hospodárska 3617/76, 91701 Trnava, Slovenská republika
Adresa Záhumenská 414, 92563 Dolná Streda, Slovenská republika
Adresa Pekárska 11, 91701 Trnava, Slovenská republika
Adresa Záhumenská 414, 92563 Dolná Streda, Slovenská republika
Adresa Pekárska 11, 91701 Trnava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
4 zápisy z obchodného registra
GL Team, s.r.o. v likvidácii
Maxima Gorkého 2011/26, 917 01 Trnava
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.