Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47985836・Vlastenecké nám. 1185/7, 851 01 Bratislava-Petržalka・Založené 2014
Obrat 2024
45 tis. €
+0,3 %Zisk 2024
4 032 €
+204 %Aktíva
11 tis. €
−16 %Vlastný kapitál
10 tis. €
+64 %Zadlženosť
7,7 %
−45 ppHrubá marža
24,0 %
+1,0 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
9,0 %
+6,0 ppZisk / výnosy
ROA
35,9 %
+26 ppRentabilita aktív
ROE
38,9 %
+18 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,28
+291 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
4 589 €
+194 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
12,1 %
−2,8 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
1 110 €
+138 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
54,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 49 tis. € | 49 tis. € | 45 tis. € | 45 tis. € |
| Pridaná hodnota | 21 tis. € | 18 tis. € | 10 tis. € | 11 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 49 tis. € | 49 tis. € | 45 tis. € | 45 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 028 € | 1 129 € | 1 328 € | 4 032 € |
| Daň z príjmov | 358 € | 199 € | 234 € | 557 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 22 tis. € | 18 tis. € | 13 tis. € | 11 tis. € |
| Neobežný majetok | 13 tis. € | 9 250 € | 9 250 € | 9 250 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 13 tis. € | 9 250 € | 9 250 € | 9 250 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 9 600 € | 8 331 € | 4 105 € | 1 974 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 5 572 € | 4 480 € | 2 000 € | 1 974 € |
| Finančné účty | 4 028 € | 3 851 € | 2 105 € | 0 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 22 tis. € | 18 tis. € | 13 tis. € | 11 tis. € |
| Vlastné imanie | 7 028 € | 6 129 € | 6 328 € | 10 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 0 € | 0 € | 1 328 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 028 € | 1 129 € | 1 328 € | 4 032 € |
| Záväzky | 15 tis. € | 11 tis. € | 7 027 € | 864 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 15 tis. € | 11 tis. € | 7 027 € | 864 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
14 registrovaných činností
Adresa Farského 1270/6, 85101 Bratislava-Petržalka, Slovenská republika
Adresa Vlastenecké nám. 1185/7, 85101 Bratislava-Petržalka, Slovenská republika
Adresa Vlastenecké nám. 1185/7, 85101 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Farského 1270/6, 85101 Bratislava-Petržalka, Slovenská republika
Adresa Vlastenecké nám. 1185/7, 85101 Bratislava-Petržalka, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
ZuLu, s. r. o.
Vlastenecké nám. 1185/7, 851 01 Bratislava-Petržalka
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.