Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47987880・Slnečná 1565/3, 900 21 Svätý Jur・Založené 2014
Obrat 2025
5 419 €
+2,7 %Zisk 2025
4 366 €
+105 %Aktíva
16 tis. €
+38 %Vlastný kapitál
16 tis. €
+38 %Zadlženosť
3,0 %
−0,2 ppHrubá marža
91,1 %
+42 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
80,6 %
+40 ppZisk / výnosy
ROA
26,6 %
+8,8 ppRentabilita aktív
ROE
27,4 %
+9,0 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
33,81
+6,6 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
4 851 €
+94 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,0 %
−5,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
16 tis. €
+38 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
32,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 764 € | 4 094 € | 5 274 € | 5 419 € |
| Pridaná hodnota | 145 € | 522 € | 2 588 € | 4 937 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 764 € | 4 094 € | 5 274 € | 5 419 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 61 € | 372 € | 2 128 € | 4 366 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 66 € | 376 € | 485 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 9 048 € | 9 486 € | 12 tis. € | 16 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 9 048 € | 9 486 € | 12 tis. € | 16 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 178 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 8 870 € | 9 486 € | 12 tis. € | 16 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 9 048 € | 9 486 € | 12 tis. € | 16 tis. € |
| Vlastné imanie | 9 048 € | 9 420 € | 12 tis. € | 16 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 3 679 € | 3 737 € | 4 090 € | 6 112 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 61 € | 372 € | 2 128 € | 4 366 € |
| Záväzky | 0 € | 66 € | 376 € | 485 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 0 € | 66 € | 376 € | 485 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
16 registrovaných činností
Adresa Obrancov mieru 2498/36, 90201 Pezinok, Slovenská republika
Adresa Exnárova 22, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Obrancov mieru 2498/36, 90201 Pezinok, Slovenská republika
Adresa Exnárova 22, 08001 Prešov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.