Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 48019372・Veľké Revištia 126, 072 43 Veľké Revištia・Založené 2015
Obrat 2025
99 tis. €
−4,4 %Zisk 2025
26 tis. €
+688 %Aktíva
95 tis. €
−26 %Vlastný kapitál
47 tis. €
+129 %Zadlženosť
50,7 %
−33 ppHrubá marža
66,4 %
+35 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
26,7 %
+31 ppZisk / výnosy
ROA
27,8 %
+31 ppRentabilita aktív
ROE
56,3 %
+78 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,34
+134 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
27 tis. €
+877 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
3,5 %
+31 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
16 tis. €
+135 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
4,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 118 tis. € | 116 tis. € | 94 tis. € | 99 tis. € |
| Pridaná hodnota | 47 tis. € | 36 tis. € | 29 tis. € | 66 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 130 tis. € | 122 tis. € | 103 tis. € | 99 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 15 tis. € | −19 tis. € | −4 476 € | 26 tis. € |
| Daň z príjmov | 3 965 € | 0 € | 960 € | 966 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 211 tis. € | 161 tis. € | 129 tis. € | 95 tis. € |
| Neobežný majetok | 149 tis. € | 103 tis. € | 67 tis. € | 30 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 149 tis. € | 103 tis. € | 67 tis. € | 30 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 62 tis. € | 58 tis. € | 62 tis. € | 64 tis. € |
| Zásoby | 43 € | 111 € | 71 € | 104 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 45 tis. € | 26 tis. € | 44 tis. € | 34 tis. € |
| Finančné účty | 17 tis. € | 32 tis. € | 18 tis. € | 30 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 211 tis. € | 161 tis. € | 129 tis. € | 95 tis. € |
| Vlastné imanie | 44 tis. € | 25 tis. € | 20 tis. € | 47 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 2 795 € | 18 tis. € | −1 597 € | −6 072 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 15 tis. € | −19 tis. € | −4 476 € | 26 tis. € |
| Záväzky | 167 tis. € | 136 tis. € | 108 tis. € | 48 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 167 tis. € | 136 tis. € | 108 tis. € | 48 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
4 registrované činnosti
Adresa Úbrež 36, 07242 Úbrež, Slovenská republika
Adresa Veľké Revištia 126, 07243 Veľké Revištia, Slovenská republika
Adresa Veľké Revištia 126, 07243 Veľké Revištia, Slovenská republika
Adresa Veľké Revištia 126, 07243 Veľké Revištia, Slovenská republika
Adresa Veľké Revištia 126, 07243 Veľké Revištia, Slovenská republika
Adresa Úbrež 36, 07242 Úbrež, Slovenská republika
Adresa Veľké Revištia 126, 07243 Veľké Revištia, Slovenská republika
Adresa Veľké Revištia 126, 07243 Veľké Revištia, Slovenská republika
Adresa Veľké Revištia 126, 07243 Veľké Revištia, Slovenská republika
Adresa Veľké Revištia 126, 07243 Veľké Revištia, Slovenská republika
Adresa Veľké Revištia 126, 07243 Veľké Revištia, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.