Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 48028509・Drevárska 508/2, 052 01 Spišská Nová Ves・Založené 2015
Obrat 2025
58 tis. €
−15 %Zisk 2025
−27 tis. €
−8 505 %Aktíva
165 tis. €
−1,4 %Vlastný kapitál
10 tis. €
−72 %Zadlženosť
93,6 %
+16 ppHrubá marža
35,7 %
−0,3 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-47,1 %
−48 ppZisk / výnosy
ROA
-16,6 %
−17 ppRentabilita aktív
ROE
-260,1 %
−261 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,88
−8,7 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−26 tis. €
−1 619 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-3,7 %
−85 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−15 tis. €
−233 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
60,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 75 tis. € | 85 tis. € | 68 tis. € | 58 tis. € |
| Pridaná hodnota | 27 tis. € | 28 tis. € | 25 tis. € | 21 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 75 tis. € | 85 tis. € | 68 tis. € | 58 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 865 € | −1 605 € | 324 € | −27 tis. € |
| Daň z príjmov | 680 € | 416 € | 1 405 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 134 tis. € | 163 tis. € | 167 tis. € | 165 tis. € |
| Neobežný majetok | 75 tis. € | 59 tis. € | 59 tis. € | 59 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 75 tis. € | 59 tis. € | 59 tis. € | 59 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 60 tis. € | 104 tis. € | 108 tis. € | 106 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 17 tis. € | 39 tis. € | 42 tis. € | 43 tis. € |
| Finančné účty | 43 tis. € | 65 tis. € | 66 tis. € | 63 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 134 tis. € | 163 tis. € | 167 tis. € | 165 tis. € |
| Vlastné imanie | 39 tis. € | 37 tis. € | 38 tis. € | 10 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 33 tis. € | 33 tis. € | 32 tis. € | 32 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 865 € | −1 605 € | 324 € | −27 tis. € |
| Záväzky | 95 tis. € | 125 tis. € | 129 tis. € | 154 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 29 € | 75 € | 79 € | 16 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 95 tis. € | 108 tis. € | 112 tis. € | 121 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 738 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
8 registrovaných činností
Adresa Trieda 1. mája 2308/2, 05205 Spišská Nová Ves, Slovenská republika
Adresa Trieda 1. mája 2308/2, 05205 Spišská Nová Ves, Slovenská republika
Adresa Smetanovo nábřeží 1168/22, 69002 Břeclav, Česká republika
Adresa Trieda 1. mája 2308/2, 05201 Spišská Nová Ves, Slovenská republika
Adresa Trieda 1. mája 2308/2, 05205 Spišská Nová Ves, Slovenská republika
Adresa Trieda 1. mája 2308/2, 05205 Spišská Nová Ves, Slovenská republika
Adresa Smetanovo nábřeží 1168/22, 69002 Břeclav, Česká republika
Adresa Trieda 1. mája 2308/2, 05201 Spišská Nová Ves, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
WASTE GROUP ENERGY s.r.o.
Drevárska 508/2, 052 01 Spišská Nová Ves
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.