Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 48030091・Gorazdova 1720/9, 05201 Spišská Nová Ves・Založené 2015
Obrat 2025
4 461 €
−81 %Zisk 2025
67 €
+109 %Aktíva
142 €
−94 %Vlastný kapitál
−8 313 €
+0,8 %Zadlženosť
5 954,2 %
+5 524 ppHrubá marža
37,6 %
−1,6 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,5 %
+4,6 ppZisk / výnosy
ROA
47,2 %
+75 ppRentabilita aktív
ROE
-0,8 %
−9,3 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,02
−93 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
407 €
+209 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
83,5 %
+174 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−8 311 €
−6,6 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-10,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 22 tis. € | 26 tis. € | 23 tis. € | 4 461 € |
| Pridaná hodnota | 2 310 € | 7 377 € | 8 997 € | 1 679 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 24 tis. € | 26 tis. € | 23 tis. € | 4 461 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −1 449 € | 1 358 € | −714 € | 67 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 155 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 2 918 € | 2 688 € | 2 536 € | 142 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 2 918 € | 2 688 € | 2 536 € | 142 € |
| Zásoby | 0 € | 155 € | 355 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 657 € | 31 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 2 261 € | 2 502 € | 2 181 € | 142 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 2 918 € | 2 688 € | 2 536 € | 142 € |
| Vlastné imanie | −9 024 € | −7 666 € | −8 380 € | −8 313 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −13 tis. € | −14 tis. € | −13 tis. € | −14 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −1 449 € | 1 358 € | −714 € | 67 € |
| Záväzky | 12 tis. € | 10 tis. € | 11 tis. € | 8 455 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 11 tis. € | 10 tis. € | 10 tis. € | 8 453 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 2 € |
| Rezervy | 653 € | 0 € | 584 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
9 registrovaných činností
Adresa Kostolná 301/47, 05201 Spišské Tomášovce, Slovenská republika
Adresa E. M. Šoltésovej 2750/25, 05201 Spišská Nová Ves, Slovenská republika
Adresa Krátka 1187/3, 05401 Levoča, Slovenská republika
Adresa Štúrova 17, 06503 Podolínec, Slovenská republika
Adresa Gorazdova 1763/31, 05201 Spišská Nová Ves, Slovenská republika
Adresa Krátka 3, 05401 Levoča, Slovenská republika
Adresa E. M. Šoltésovej 2750/25, 05201 Spišská Nová Ves, Slovenská republika
Adresa Krátka 1187/3, 05401 Levoča, Slovenská republika
Adresa Kostolná 301/47, 05201 Spišské Tomášovce, Slovenská republika
Adresa Gorazdova 1763/31, 05201 Spišská Nová Ves, Slovenská republika
Adresa Krátka 3, 05401 Levoča, Slovenská republika
Adresa Štúrova 17, 06503 Podolínec, Slovenská republika
Adresa Krátka 3, 05401 Levoča, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.