Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 48041629・Jána Bottu 862/6, 955 01 Topoľčany・Založené 2015
Obrat 2025
868 tis. €
+5,1 %Zisk 2025
−6 807 €
−110 %Aktíva
644 tis. €
−36 %Vlastný kapitál
448 tis. €
−41 %Zadlženosť
30,4 %
+5,0 ppHrubá marža
50,5 %
−15 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-0,8 %
−9,2 ppZisk / výnosy
ROA
-1,1 %
−7,9 ppRentabilita aktív
ROE
-1,5 %
−11 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
6,21
−57 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−2 967 €
−103 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-129,4 %
−152 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
363 tis. €
−54 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
27,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 766 tis. € | 886 tis. € | 824 tis. € | 868 tis. € |
| Pridaná hodnota | 438 tis. € | 578 tis. € | 543 tis. € | 438 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 769 tis. € | 891 tis. € | 826 tis. € | 868 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 56 tis. € | 140 tis. € | 69 tis. € | −6 807 € |
| Daň z príjmov | 16 tis. € | 38 tis. € | 20 tis. € | 3 840 € |
| Daň z príjmov splatná | 16 tis. € | 38 tis. € | 20 tis. € | 3 840 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 863 tis. € | 1,04 mil. € | 1,01 mil. € | 644 tis. € |
| Neobežný majetok | 187 tis. € | 168 tis. € | 158 tis. € | 207 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 187 tis. € | 168 tis. € | 158 tis. € | 207 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 670 tis. € | 870 tis. € | 849 tis. € | 432 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 9 774 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 112 tis. € | 124 tis. € | 134 tis. € | 147 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 558 tis. € | 746 tis. € | 716 tis. € | 276 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 5 703 € | 5 150 € | 4 564 € | 4 858 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 863 tis. € | 1,04 mil. € | 1,01 mil. € | 644 tis. € |
| Vlastné imanie | 545 tis. € | 685 tis. € | 755 tis. € | 448 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 500 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 383 tis. € | 440 tis. € | 580 tis. € | 349 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 56 tis. € | 140 tis. € | 69 tis. € | −6 807 € |
| Záväzky | 318 tis. € | 358 tis. € | 257 tis. € | 196 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 62 tis. € | 50 tis. € | 72 tis. € | 66 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 102 tis. € | 107 tis. € | 59 tis. € | 70 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 141 tis. € | 186 tis. € | 109 tis. € | 40 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 13 tis. € | 16 tis. € | 18 tis. € | 21 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
24 registrovaných činností
Adresa Zemianská 625/117, 95621 Jacovce, Slovenská republika
Adresa Zemianská 625/117, 95621 Jacovce, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.