Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

RR+, s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 48043761Odborárska 1381/18, 91501 Nové Mesto nad VáhomZaložené 2015

Obrat 2025

597 tis. €

+49 %
IČO
48043761
DIČ
2120039746
IČ DPH
SK2120039746, podľa §4, registrácia od utorok 1. marca 2016
Sídlo
RR+, s.r.o.Odborárska 1381/18 91501 Nové Mesto nad Váhom
Dátum vzniku
streda 18. marca 2015
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Trenčín, Sro/31417/R

Zisk 2025

20 tis. €

+191 %

Aktíva

170 tis. €

+11 %

Vlastný kapitál

48 tis. €

+506 %

Zadlženosť

71,7 %

−36 pp

Hrubá marža

8,6 %

−0,9 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+191 %
−991 €2 712 €−4 116 €−1 142 €−10 tis. €2 534 €−2 418 €−1 263 €−26 tis. €−22 tis. €20 tis. €20152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

+42 %
6 107 €81 tis. €46 tis. €65 tis. €17 tis. €204 tis. €458 tis. €369 tis. €280 tis. €385 tis. €545 tis. €20152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

3,4 %

+8,9 pp

Zisk / výnosy

ROA

11,8 %

+26 pp

Rentabilita aktív

ROE

41,7 %

−145 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

0,82

+43 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

24 tis. €

+220 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

16,0 %

+26 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

−18 tis. €

+72 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

56,7 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

6 107 €201581 tis. €201647 tis. €201765 tis. €201817 tis. €2019204 tis. €2020458 tis. €2021429 tis. €2022360 tis. €2023400 tis. €2024597 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru369 tis. €280 tis. €385 tis. €545 tis. €
Pridaná hodnota−36 tis. €−68 tis. €36 tis. €47 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti429 tis. €360 tis. €400 tis. €597 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení−1 263 €−26 tis. €−22 tis. €20 tis. €
Daň z príjmov744 €0 €2 089 €3 840 €

Aktíva

  • Neobežný majetok85 tis. €
  • Obežný majetok85 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie48 tis. €
  • Záväzky122 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom212 tis. €207 tis. €153 tis. €170 tis. €
Neobežný majetok62 tis. €56 tis. €65 tis. €85 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok62 tis. €56 tis. €65 tis. €85 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok150 tis. €151 tis. €89 tis. €85 tis. €
Zásoby12 tis. €10 tis. €10 tis. €9 969 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky85 tis. €98 tis. €37 tis. €63 tis. €
Finančné účty53 tis. €43 tis. €41 tis. €12 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky212 tis. €207 tis. €153 tis. €170 tis. €
Vlastné imanie−4 904 €−31 tis. €−12 tis. €48 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €−5 000 €
HV minulých rokov−8 903 €−10 tis. €4 983 €−17 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení−1 263 €−26 tis. €−22 tis. €20 tis. €
Záväzky217 tis. €238 tis. €165 tis. €122 tis. €
Dlhodobé záväzky54 tis. €54 tis. €9 435 €17 tis. €
Krátkodobé záväzky162 tis. €183 tis. €154 tis. €104 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy446 €817 €1 759 €1 244 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

0 €1 022 €960 €194 €0 €491 €1 086 €744 €0 €2 089 €3 840 €20152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie531,36 €Daňová povinnosť za obdobie0 €Áno
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniVýška dlhu680,9 €Áno

Predmet podnikania

16 registrovaných činností

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od sobota 16. apríla 2016
  • Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajnePlatné od sobota 16. apríla 2016
  • Reklamné a marketingové službyPlatné od sobota 16. apríla 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduPlatné od sobota 16. apríla 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebPlatné od sobota 16. apríla 2016
  • Zhotovovanie mozaikových obrazov z rozličných materiálov predložených návrhovPlatné od sobota 16. apríla 2016
  • Chov vybraných druhov zvieratPlatné od streda 18. marca 2015
  • Čistiace a upratovacie službyPlatné od streda 18. marca 2015
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovPlatné od streda 18. marca 2015
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuPlatné od streda 18. marca 2015

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 1
  • Konateľod streda 18. marca 2015

    Adresa Hviezdoslavova 9, 91501 Nové Mesto nad Váhom, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 2
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od štvrtok 27. januára 2022

    Adresa Klčové 2090/41, 91501 Nové Mesto nad Váhom, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 18. marca 2015 – streda 26. januára 2022

    Adresa Zemianske Podhradie 237, 91307 Zemianske Podhradie, Slovenská republika

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Trenčín
Číslo zápisu
Sro/31417/R
Hlavná činnosť
Turistické a iné krátkodobé ubytovanie
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
RR+, s.r.o.

Sídlo spoločnosti

RR+, s.r.o.

Odborárska 1381/18, 91501 Nové Mesto nad Váhom

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.