Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 48058343・Poľná 5904/16, 06601 Humenné・Založené 2015
Obrat 2024
1,1 mil. €
+2,8 %Zisk 2024
14 tis. €
+2 979 %Aktíva
708 tis. €
−10 %Vlastný kapitál
153 tis. €
+9,8 %Zadlženosť
78,3 %
−4,0 ppHrubá marža
23,0 %
−0,5 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,2 %
+1,2 ppZisk / výnosy
ROA
1,9 %
+1,9 ppRentabilita aktív
ROE
8,9 %
+8,6 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,73
+7,8 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
18 tis. €
+1 745 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
25,0 %
−30 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
162 tis. €
−28 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
22,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1,55 mil. € | 1,38 mil. € | 1,07 mil. € | 1,04 mil. € |
| Pridaná hodnota | 304 tis. € | 262 tis. € | 252 tis. € | 238 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1,59 mil. € | 1,41 mil. € | 1,07 mil. € | 1,1 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 986 € | 6 397 € | 441 € | 14 tis. € |
| Daň z príjmov | 1 005 € | 3 731 € | 540 € | 4 524 € |
| Daň z príjmov splatná | 1 005 € | 3 731 € | 540 € | 4 524 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 736 tis. € | 749 tis. € | 787 tis. € | 708 tis. € |
| Neobežný majetok | 397 tis. € | 374 tis. € | 410 tis. € | 445 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 397 tis. € | 374 tis. € | 410 tis. € | 445 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 327 tis. € | 367 tis. € | 372 tis. € | 256 tis. € |
| Zásoby | 282 tis. € | 232 tis. € | 90 tis. € | 91 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 37 tis. € | 130 tis. € | 257 tis. € | 68 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 8 622 € | 5 787 € | 24 tis. € | 97 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 12 tis. € | 7 954 € | 5 424 € | 6 636 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 736 tis. € | 749 tis. € | 787 tis. € | 708 tis. € |
| Vlastné imanie | 58 tis. € | 139 tis. € | 139 tis. € | 153 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 500 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 50 tis. € | 53 tis. € | 59 tis. € | 60 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 986 € | 6 397 € | 441 € | 14 tis. € |
| Záväzky | 677 tis. € | 611 tis. € | 648 tis. € | 555 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 189 tis. € | 91 tis. € | 60 tis. € | 49 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 289 tis. € | 168 tis. € | 147 tis. € | 94 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 151 tis. € | 244 tis. € | 301 tis. € | 276 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 44 tis. € | 99 tis. € | 137 tis. € | 132 tis. € |
| Rezervy | 4 668 € | 7 806 € | 3 716 € | 3 881 € |
| Časové rozlíšenie | 500 € | 0 € | 0 € | 600 € |
Vývoj daňových povinností
42 registrovaných činností
Adresa Starinská 2229/64, 06601 Humenné, Slovenská republika
Adresa Veľopolie 19, 06731 Veľopolie, Slovenská republika
Adresa Starinská 2229/64, 06601 Humenné, Slovenská republika
Adresa Starinská 2229/64, 06601 Humenné, Slovenská republika
Adresa Veľopolie 19, 06731 Veľopolie, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.