Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

RM FOREST s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 48064220Nám. M.R. Štefánika 1, 01001 ŽilinaZaložené 2015

Obrat 2024

364 tis. €

+124 %
IČO
48064220
DIČ
2120047633
IČ DPH
SK2120047633, podľa §4, registrácia od pondelok 14. decembra 2015
Sídlo
RM FOREST s.r.o.Nám. M.R. Štefánika 1 01001 Žilina
Dátum vzniku
štvrtok 26. februára 2015
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Žilina, Sro/63381/L

Zisk 2024

24 tis. €

+130 %

Aktíva

162 tis. €

+147 %

Vlastný kapitál

69 tis. €

+52 %

Zadlženosť

57,4 %

+27 pp

Hrubá marža

30,5 %

+6,8 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+130 %
34 €383 €1 757 €792 €103 €157 €−24 tis. €336 €10 tis. €24 tis. €2015201620172018201920202021202220232024

Tržby

+124 %
8 920 €19 tis. €48 tis. €34 tis. €19 tis. €20 tis. €1 650 €35 tis. €163 tis. €364 tis. €2015201620172018201920202021202220232024

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

6,5 %

+0,2 pp

Zisk / výnosy

ROA

14,6 %

−1,1 pp

Rentabilita aktív

ROE

34,2 %

+12 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

2,23

−60 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

27 tis. €

+118 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

13,1 %

−4,6 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

87 tis. €

+83 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

51,0 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

8 920 €201519 tis. €201648 tis. €201734 tis. €201819 tis. €201921 tis. €20209 347 €202145 tis. €2022163 tis. €2023364 tis. €2024

Výkaz ziskov a strát

Položka2021202220232024
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru1 650 €35 tis. €163 tis. €364 tis. €
Pridaná hodnota−14 tis. €6 404 €39 tis. €111 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti9 347 €45 tis. €163 tis. €364 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení−24 tis. €336 €10 tis. €24 tis. €
Daň z príjmov0 €156 €2 205 €3 557 €

Aktíva

  • Neobežný majetok4 615 €
  • Obežný majetok157 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie69 tis. €
  • Záväzky93 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2021202220232024
Majetok celkom33 tis. €45 tis. €66 tis. €162 tis. €
Neobežný majetok21 tis. €15 tis. €7 733 €4 615 €
Dlhodobý hmotný majetok21 tis. €15 tis. €7 733 €4 615 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok12 tis. €30 tis. €58 tis. €157 tis. €
Zásoby8 €16 €23 €82 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky5 799 €14 tis. €16 tis. €110 tis. €
Finančné účty5 695 €16 tis. €41 tis. €47 tis. €

Pasíva

Položka2021202220232024
Spolu vlastné imanie a záväzky33 tis. €45 tis. €66 tis. €162 tis. €
Vlastné imanie−16 tis. €35 tis. €45 tis. €69 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov3 064 €−21 tis. €−20 tis. €−10 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení−24 tis. €336 €10 tis. €24 tis. €
Záväzky48 tis. €10 tis. €20 tis. €93 tis. €
Dlhodobé záväzky88 €114 €277 €21 tis. €
Krátkodobé záväzky15 tis. €3 438 €10 tis. €71 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy974 €960 €1 244 €1 204 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

9 €116 €467 €211 €81 €267 €0 €156 €2 205 €3 557 €2015201620172018201920202021202220232024
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie123,68 €Daňová povinnosť za obdobie0 €Áno
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

22 registrovaných činností

  • administratívne službyPlatné od sobota 22. júna 2019
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovPlatné od sobota 22. júna 2019
  • Baliace činnosti, manipulácia s tovaromPlatné od štvrtok 26. februára 2015
  • Čistiace a upratovacie službyPlatné od štvrtok 26. februára 2015
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovPlatné od štvrtok 26. februára 2015
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi / maloobchod / alebo iným prevádzkovateľom živností / veľkoobchod /Platné od štvrtok 26. februára 2015
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaPlatné od štvrtok 26. februára 2015
  • Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z drevaPlatné od štvrtok 26. februára 2015
  • Opracovanie kovov jednoduchým spôsobomPlatné od štvrtok 26. februára 2015
  • Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctvePlatné od štvrtok 26. februára 2015

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 1
  • Konateľod štvrtok 26. februára 2015

    Adresa Benkova 2682/25, 02404 Kysucké Nové Mesto, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 1
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od štvrtok 26. februára 2015

    Adresa Benkova 2682/25, 02404 Kysucké Nové Mesto, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Žilina
Číslo zápisu
Sro/63381/L
Hlavná činnosť
Služby poskytované v lesníctve
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
RM FOREST s.r.o.

Sídlo spoločnosti

RM FOREST s.r.o.

Nám. M.R. Štefánika 1, 01001 Žilina

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.