Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 48065625・Mozartova 4791/27, 811 02 Bratislava - mestská časť Staré Mesto・Založené 2015
Obrat 2025
46 tis. €
+191 %Zisk 2025
22 tis. €
+236 %Aktíva
48 tis. €
+103 %Vlastný kapitál
45 tis. €
+98 %Zadlženosť
7,3 %
+2,5 ppHrubá marža
54,8 %
+7,0 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
47,8 %
+6,5 ppZisk / výnosy
ROA
45,8 %
+18 ppRentabilita aktív
ROE
49,4 %
+20 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
17,33
−35 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
25 tis. €
+238 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,4 %
+0,4 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
45 tis. €
+99 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-0,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 575 € | 8 225 € | 16 tis. € | 46 tis. € |
| Pridaná hodnota | −3 200 € | 3 696 € | 7 619 € | 25 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 575 € | 8 225 € | 16 tis. € | 46 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −3 662 € | 3 368 € | 6 578 € | 22 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 733 € | 2 578 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 14 tis. € | 16 tis. € | 24 tis. € | 48 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 14 tis. € | 16 tis. € | 24 tis. € | 48 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 4 228 € | 8 230 € |
| Finančné účty | 14 tis. € | 16 tis. € | 20 tis. € | 40 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 14 tis. € | 16 tis. € | 24 tis. € | 48 tis. € |
| Vlastné imanie | 13 tis. € | 16 tis. € | 23 tis. € | 45 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 11 tis. € | 7 188 € | 11 tis. € | 17 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −3 662 € | 3 368 € | 6 578 € | 22 tis. € |
| Záväzky | 1 172 € | 398 € | 1 135 € | 3 525 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 148 € | 148 € | 885 € | 2 785 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 884 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 140 € | 250 € | 250 € | 740 € |
Vývoj daňových povinností
26 registrovaných činností
Adresa Mozartova 4791/27, 81102 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Mozartova 4791/27, 81102 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Krížna 4085/20, 81107 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Šarišská 510/45, 09431 Hanušovce nad Topľou, Slovenská republika
Adresa Štefana Majera 8357/9, 84106 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Mozartova 4791/27, 81102 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Mozartova 4791/27, 81102 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Mozartova 4791/27, 81102 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Mozartova 4791/27, 81102 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Krížna 4085/20, 81107 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Šarišská 510/45, 09431 Hanušovce nad Topľou, Slovenská republika
Adresa Štefana Majera 8357/9, 84106 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Andresia s.r.o.
Mozartova 4791/27, 811 02 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.