Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 48070611・Štefánikova 794/72, 02901 Námestovo・Založené 2015
Obrat 2025
50 tis. €
+2,5 %Zisk 2025
3 114 €
−60 %Aktíva
35 tis. €
+25 %Vlastný kapitál
27 tis. €
+13 %Zadlženosť
22,8 %
+8,2 ppHrubá marža
84,4 %
+55 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
6,2 %
−9,8 ppZisk / výnosy
ROA
9,0 %
−19 ppRentabilita aktív
ROE
11,6 %
−21 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,75
−75 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
3 503 €
−62 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
11,1 %
−3,9 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
5 942 €
−75 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
9,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 45 tis. € | 49 tis. € | 49 tis. € | 50 tis. € |
| Pridaná hodnota | 12 tis. € | 14 tis. € | 14 tis. € | 42 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 45 tis. € | 49 tis. € | 49 tis. € | 50 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 7 400 € | 8 742 € | 7 836 € | 3 114 € |
| Daň z príjmov | 1 306 € | 1 542 € | 1 382 € | 389 € |
| Daň z príjmov splatná | 1 306 € | 1 542 € | 1 382 € | 389 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 37 tis. € | 37 tis. € | 28 tis. € | 35 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 21 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 21 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 37 tis. € | 37 tis. € | 28 tis. € | 14 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 3 373 € | 2 886 € | 2 261 € | 2 745 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 34 tis. € | 34 tis. € | 26 tis. € | 11 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 19 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 37 tis. € | 37 tis. € | 28 tis. € | 35 tis. € |
| Vlastné imanie | 36 tis. € | 33 tis. € | 24 tis. € | 27 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 500 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 23 tis. € | 18 tis. € | 10 tis. € | 18 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 7 400 € | 8 742 € | 7 836 € | 3 114 € |
| Záväzky | 1 776 € | 4 013 € | 4 068 € | 7 919 € |
| Dlhodobé záväzky | 119 € | 119 € | 108 € | 4 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 657 € | 3 894 € | 3 960 € | 7 915 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
9 registrovaných činností
Adresa Poľanová 1516/13, 02901 Námestovo, Slovenská republika
Adresa Poľanová 1516/13, 02901 Námestovo, Slovenská republika
Adresa Poľanová 1516/13, 02901 Námestovo, Slovenská republika
Adresa Poľanová 1516/13, 02901 Námestovo, Slovenská republika
Adresa Nad Záhradami 34, 02744 Štefanov nad Oravou, Slovenská republika
Adresa Poľanová 1516/13, 02901 Námestovo, Slovenská republika
Adresa Poľanová 1516/13, 02901 Námestovo, Slovenská republika
Adresa Poľanová 1516/13, 02901 Námestovo, Slovenská republika
Adresa Poľanová 1516/13, 02901 Námestovo, Slovenská republika
Adresa Poľanová 1516/13, 02901 Námestovo, Slovenská republika
Adresa Nad Záhradami 34, 02744 Štefanov nad Oravou, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.