Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

Stav-ANT s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 48072109Kirejevská 11, 979 01 Rimavská SobotaZaložené 2015

Obrat 2025

156 tis. €

−10 %
IČO
48072109
DIČ
2120038954
IČ DPH
SK2120038954, podľa §4, registrácia od utorok 1. septembra 2015
Sídlo
Stav-ANT s.r.o.Kirejevská 11 979 01 Rimavská Sobota
Dátum vzniku
streda 18. marca 2015
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Banská Bystrica, Sro/27866/S

Zisk 2025

3 479 €

−1,1 %

Aktíva

301 tis. €

−9,9 %

Vlastný kapitál

83 tis. €

+4,4 %

Zadlženosť

72,5 %

−3,8 pp

Hrubá marža

35,8 %

−6,7 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−1,1 %
5 093 €979 €−845 €3 965 €1 152 €1 078 €3 390 €190 €−8 241 €3 518 €3 479 €20152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

+26 %
28 tis. €31 tis. €49 tis. €108 tis. €126 tis. €105 tis. €103 tis. €132 tis. €120 tis. €146 tis. €184 tis. €20152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

2,2 %

+0,2 pp

Zisk / výnosy

ROA

1,2 %

+0,1 pp

Rentabilita aktív

ROE

4,2 %

−0,2 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

0,46

+17 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

4 479 €

−0,7 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

22,3 %

+0,3 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

−115 tis. €

+22 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

20,8 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

28 tis. €201531 tis. €201670 tis. €201789 tis. €2018168 tis. €2019100 tis. €2020151 tis. €202185 tis. €2022114 tis. €2023174 tis. €2024156 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru132 tis. €120 tis. €146 tis. €184 tis. €
Pridaná hodnota30 tis. €57 tis. €62 tis. €66 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti85 tis. €114 tis. €174 tis. €156 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení190 €−8 241 €3 518 €3 479 €
Daň z príjmov2 244 €0 €993 €1 000 €

Aktíva

  • Neobežný majetok204 tis. €
  • Obežný majetok97 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie83 tis. €
  • Záväzky218 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom348 tis. €336 tis. €334 tis. €301 tis. €
Neobežný majetok287 tis. €243 tis. €239 tis. €204 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok287 tis. €243 tis. €239 tis. €204 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok62 tis. €93 tis. €95 tis. €97 tis. €
Zásoby20 tis. €10 tis. €34 tis. €1 593 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky24 tis. €12 tis. €29 tis. €70 tis. €
Finančné účty17 tis. €71 tis. €32 tis. €25 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky348 tis. €336 tis. €334 tis. €301 tis. €
Vlastné imanie84 tis. €76 tis. €79 tis. €83 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov14 tis. €15 tis. €6 293 €9 811 €
HV za účtovné obdobie po zdanení190 €−8 241 €3 518 €3 479 €
Záväzky264 tis. €260 tis. €255 tis. €218 tis. €
Dlhodobé záväzky22 tis. €17 tis. €12 tis. €6 213 €
Krátkodobé záväzky241 tis. €242 tis. €243 tis. €212 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy908 €427 €226 €444 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

1 636 €961 €960 €1 071 €946 €456 €1 251 €2 244 €0 €993 €1 000 €20152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie0 €Daňová povinnosť za obdobie220,28 €Nie
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

20 registrovaných činností

  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomPlatné od streda 23. marca 2016
  • Administratívne službyPlatné od streda 18. marca 2015
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovPlatné od streda 18. marca 2015
  • Čistiace a upratovacie službyPlatné od streda 18. marca 2015
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovPlatné od streda 18. marca 2015
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od streda 18. marca 2015
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaPlatné od streda 18. marca 2015
  • Počítačové službyPlatné od streda 18. marca 2015
  • Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctvePlatné od streda 18. marca 2015
  • Prenájom hnuteľných vecíPlatné od streda 18. marca 2015

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

2 aktívnych z 4

Prepojené osoby

2 aktívnych z 4
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od streda 27. októbra 2021

    Adresa Zelená 878/8, 90045 Malinovo, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od streda 27. októbra 2021

    Adresa Zelená 878/8, 90045 Malinovo, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 19. júna 2015 – utorok 26. októbra 2021

    Adresa Záhradnícka 11, 93201 Veľký Meder, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 18. marca 2015 – štvrtok 18. júna 2015

    Adresa Záhradnícka 11, 93201 Veľký Meder, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Banská Bystrica
Číslo zápisu
Sro/27866/S
Hlavná činnosť
Výstavba obytných a neobytných budov
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
Stav-ANT s.r.o.

Sídlo spoločnosti

Stav-ANT s.r.o.

Kirejevská 11, 979 01 Rimavská Sobota

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.