Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 48074918・Beša 26, 93536 Beša・Založené 2015
Obrat 2022
65 tis. €
−60 %Zisk 2022
−672 €
−131 %Aktíva
36 tis. €
−47 %Vlastný kapitál
33 tis. €
−0,9 %Zadlženosť
6,0 %
−44 ppHrubá marža
5,4 %
Andromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-1,0 %
−2,4 ppZisk / výnosy
ROA
-1,9 %
−5,1 ppRentabilita aktív
ROE
-2,0 %
−8,4 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
16,30
+748 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−84 €
−103 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-700,0 %
−733 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
33 tis. €
+6,6 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-12,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 182 tis. € | 249 tis. € | 163 tis. € | 65 tis. € |
| Pridaná hodnota | 2 656 € | 29 tis. € | 8 686 € | 3 502 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 188 tis. € | 249 tis. € | 163 tis. € | 65 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −2 179 € | 16 tis. € | 2 167 € | −672 € |
| Daň z príjmov | 358 € | 4 868 € | 1 072 € | 588 € |
| Daň z príjmov splatná | — | — | — | 588 € |
| Položka | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 58 tis. € | 41 tis. € | 67 tis. € | 36 tis. € |
| Neobežný majetok | 7 999 € | 5 506 € | 3 014 € | 521 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 7 999 € | 5 506 € | 3 014 € | 521 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 50 tis. € | 35 tis. € | 64 tis. € | 35 tis. € |
| Zásoby | 15 tis. € | 9 687 € | 4 754 € | 120 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 18 tis. € | 5 325 € | 8 385 € | 5 369 € |
| Krátkodobý finančný majetok | — | — | — | 0 € |
| Finančné účty | 17 tis. € | 20 tis. € | 51 tis. € | 29 tis. € |
| Časové rozlíšenie | — | — | — | 161 € |
| Položka | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 58 tis. € | 41 tis. € | 67 tis. € | 36 tis. € |
| Vlastné imanie | 15 tis. € | 32 tis. € | 34 tis. € | 33 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | — | — | — | 500 € |
| HV minulých rokov | 11 tis. € | 8 956 € | 25 tis. € | 28 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −2 179 € | 16 tis. € | 2 167 € | −672 € |
| Záväzky | 42 tis. € | 9 110 € | 33 tis. € | 2 142 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 15 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 42 tis. € | 9 095 € | 33 tis. € | 2 142 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | — | — | — | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | — | — | — | 0 € |
Vývoj daňových povinností
10 registrovaných činností
Adresa Dopravná 9, 93401 Levice, Slovenská republika
Adresa Dopravná 9, 93401 Levice, Slovenská republika
Adresa Kozmonautov 621/6, 94901 Nitra, Slovenská republika
Adresa Dopravná 9, 93401 Levice, Slovenská republika
Adresa Beša 26, 93536 Beša, Slovenská republika
Adresa Dopravná 9, 93401 Levice, Slovenská republika
Adresa Kozmonautov 621/6, 94901 Nitra, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
5 zápisov z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.