Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 48082198・Podbiel 86, 02742 Podbiel・Založené 2015
Obrat 2025
48 tis. €
+0,1 %Zisk 2025
6 705 €
+155 %Aktíva
42 tis. €
+13 %Vlastný kapitál
41 tis. €
+20 %Zadlženosť
3,3 %
−5,0 ppHrubá marža
31,5 %
+5,8 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
14,0 %
+8,5 ppZisk / výnosy
ROA
15,9 %
+8,8 ppRentabilita aktív
ROE
16,4 %
+8,7 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
30,62
+152 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
7 450 €
+141 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,0 %
−5,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
41 tis. €
+20 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
29,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 47 tis. € | 48 tis. € | 48 tis. € | 48 tis. € |
| Pridaná hodnota | 15 tis. € | 26 tis. € | 12 tis. € | 15 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 54 tis. € | 49 tis. € | 48 tis. € | 48 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 6 228 € | 3 896 € | 2 629 € | 6 705 € |
| Daň z príjmov | 1 655 € | 688 € | 464 € | 745 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 31 tis. € | 34 tis. € | 37 tis. € | 42 tis. € |
| Neobežný majetok | 242 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 242 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 30 tis. € | 34 tis. € | 37 tis. € | 42 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 699 € | 312 € | 567 € | 167 € |
| Finančné účty | 30 tis. € | 34 tis. € | 37 tis. € | 42 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 31 tis. € | 34 tis. € | 37 tis. € | 42 tis. € |
| Vlastné imanie | 28 tis. € | 32 tis. € | 34 tis. € | 41 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 16 tis. € | 22 tis. € | 26 tis. € | 29 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 6 228 € | 3 896 € | 2 629 € | 6 705 € |
| Záväzky | 2 904 € | 2 842 € | 3 065 € | 1 379 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 2 904 € | 2 842 € | 3 065 € | 1 379 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
15 registrovaných činností
Adresa Podbiel 86, 02742 Podbiel, Slovenská republika
Adresa Podbiel 86, 02742 Podbiel, Slovenská republika
Adresa Podbiel 86, 02742 Podbiel, Slovenská republika
Adresa Podbiel 86, 02742 Podbiel, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.