Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

LUMACO SK, s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 48084964Potočná 2742, 02201 ČadcaZaložené 2015

Obrat 2025

220 tis. €

+277 %
IČO
48084964
DIČ
2120051956
IČ DPH
SK2120051956, podľa §4, registrácia od utorok 7. júla 2015
Sídlo
LUMACO SK, s.r.o.Potočná 2742 02201 Čadca
Dátum vzniku
sobota 14. marca 2015
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Žilina, Sro/63468/L

Zisk 2025

−1,17 mil. €

−70 %

Aktíva

1,8 mil. €

−9,5 %

Vlastný kapitál

−4,2 mil. €

−39 %

Zadlženosť

333,6 %

+81 pp

Hrubá marža

-46,8 %

+241 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−70 %
2 718 €7 180 €3 947 €4 585 €4 048 €−295 tis. €−1,44 mil. €−715 tis. €−772 tis. €−691 tis. €−1,17 mil. €20152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

+529 %
13 tis. €23 tis. €19 tis. €19 tis. €19 tis. €1,29 mil. €1,69 mil. €74 tis. €92 tis. €35 tis. €220 tis. €20152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

-533,1 %

+648 pp

Zisk / výnosy

ROA

-65,3 %

−30 pp

Rentabilita aktív

ROE

27,9 %

+5,1 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

0,13

−8,6 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

−1,17 mil. €

−70 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

-0,1 %

+0,1 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

−3,47 mil. €

−32 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

32,3 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

13 tis. €201523 tis. €201619 tis. €201719 tis. €201819 tis. €20191,36 mil. €20201,74 mil. €2021116 tis. €2022120 tis. €202358 tis. €2024220 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru74 tis. €92 tis. €35 tis. €220 tis. €
Pridaná hodnota−80 tis. €−176 tis. €−101 tis. €−103 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti116 tis. €120 tis. €58 tis. €220 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení−715 tis. €−772 tis. €−691 tis. €−1,17 mil. €
Daň z príjmov0 €0 €960 €960 €
Daň z príjmov splatná0 €0 €960 €960 €

Aktíva

  • Neobežný majetok1,26 mil. €
  • Obežný majetok531 tis. €
  • Časové rozlíšenie3 301 €

Pasíva

  • Vlastné imanie−4,2 mil. €
  • Záväzky6,0 mil. €
  • Časové rozlíšenie0 €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom2,65 mil. €2,3 mil. €1,99 mil. €1,8 mil. €
Neobežný majetok2,16 mil. €1,85 mil. €1,54 mil. €1,26 mil. €
Dlhodobý hmotný majetok1,45 mil. €1,39 mil. €1,33 mil. €1,26 mil. €
Dlhodobý nehmotný majetok710 tis. €459 tis. €209 tis. €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok481 tis. €443 tis. €446 tis. €531 tis. €
Zásoby8 183 €8 183 €4 378 €4 677 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky467 tis. €386 tis. €375 tis. €514 tis. €
Krátkodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Finančné účty6 306 €49 tis. €66 tis. €13 tis. €
Časové rozlíšenie9 367 €6 009 €6 291 €3 301 €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky2,65 mil. €2,3 mil. €1,99 mil. €1,8 mil. €
Vlastné imanie−1,57 mil. €−2,34 mil. €−3,03 mil. €−4,2 mil. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
Fondy a iné zložky vlastného imania500 €500 €500 €500 €
HV minulých rokov−1,71 mil. €−2,43 mil. €−3,2 mil. €−3,89 mil. €
HV za účtovné obdobie po zdanení−715 tis. €−772 tis. €−691 tis. €−1,17 mil. €
Záväzky4,22 mil. €4,64 mil. €5,02 mil. €6,0 mil. €
Dlhodobé záväzky8 544 €1,94 mil. €1,93 mil. €1,94 mil. €
Krátkodobé záväzky2,04 mil. €2,69 mil. €3,07 mil. €4,0 mil. €
Krátkodobé finančné výpomoci160 tis. €0 €0 €50 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé1,96 mil. €0 €0 €0 €
Rezervy58 tis. €0 €16 tis. €20 tis. €
Časové rozlíšenie559 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

799 €2 081 €1 104 €1 252 €1 077 €0 €0 €0 €0 €960 €960 €20152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie1 013,37 €Daňová povinnosť za obdobie0 €Áno
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniVýška dlhu4 282,25 €Áno

Predmet podnikania

34 registrovaných činností

  • KovoobrábaniePlatné od štvrtok 14. mája 2020
  • Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrickýchPlatné od štvrtok 14. mája 2020
  • NástrojárstvoPlatné od štvrtok 14. mája 2020
  • Oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechanikyPlatné od štvrtok 14. mája 2020
  • Prípravné práce k realizácii stavbyPlatné od štvrtok 14. mája 2020
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovPlatné od štvrtok 14. mája 2020
  • Vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb: v oblasti strojárstvaPlatné od štvrtok 14. mája 2020
  • Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovuPlatné od štvrtok 14. mája 2020
  • Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účelyPlatné od štvrtok 14. mája 2020
  • Výskum a experimentálny vývoj v špecifickej oblasti prírodných a technických viec, interdisciplinárny výskumPlatné od štvrtok 14. mája 2020

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 1
  • Konateľod sobota 14. marca 2015

    Adresa Schützenstrasse 27, 8808 Pfäffikon, Švajčiarska konfederácia

Prepojené osoby

1 aktívnych z 2
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od sobota 1. februára 2020

    Adresa Sihleggstrasse 23, 8832 Wollerau, Švajčiarska konfederácia

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 14. marca 2015 – piatok 31. januára 2020

    Adresa Schützenstrasse 27, 8808 Pfäffikon, Švajčiarska konfederácia

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Žilina
Číslo zápisu
Sro/63468/L
Hlavná činnosť
Inštalácia priemyselných strojov a prístrojov
Sektor (ESA 2010)
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
LUMACO SK, s.r.o.

Sídlo spoločnosti

LUMACO SK, s.r.o.

Potočná 2742, 02201 Čadca

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.