Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 48091162・Bosákova 7/46, 85104 Bratislava - mestská časť Petržalka・Založené 2015
Obrat 2025
2,17 mil. €
+15 %Zisk 2025
940 tis. €
+52 %Aktíva
1,36 mil. €
+57 %Vlastný kapitál
947 tis. €
+51 %Zadlženosť
30,4 %
+2,9 ppHrubá marža
60,9 %
+11 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
43,3 %
+10 ppZisk / výnosy
ROA
69,1 %
−2,6 ppRentabilita aktív
ROE
99,3 %
+0,4 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,89
−6,5 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
1,17 mil. €
+44 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
19,5 %
−4,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
773 tis. €
+58 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
41,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1,32 mil. € | 1,63 mil. € | 1,87 mil. € | 2,17 mil. € |
| Pridaná hodnota | 750 tis. € | 1,08 mil. € | 939 tis. € | 1,32 mil. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1,32 mil. € | 1,63 mil. € | 1,88 mil. € | 2,17 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 530 tis. € | 758 tis. € | 620 tis. € | 940 tis. € |
| Daň z príjmov | 143 tis. € | 203 tis. € | 190 tis. € | 227 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 143 tis. € | 203 tis. € | 190 tis. € | 227 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1,29 mil. € | 1,04 mil. € | 864 tis. € | 1,36 mil. € |
| Neobežný majetok | 183 tis. € | 166 tis. € | 140 tis. € | 178 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 179 tis. € | 166 tis. € | 140 tis. € | 160 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 4 056 € | 900 € | 0 € | 18 tis. € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 1,1 mil. € | 871 tis. € | 724 tis. € | 1,18 mil. € |
| Zásoby | 17 tis. € | 17 tis. € | 655 € | 655 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 815 tis. € | 412 tis. € | 486 tis. € | 533 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 271 tis. € | 442 tis. € | 238 tis. € | 649 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 1 300 € | 1 657 € | 1 044 € | 1 373 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1,29 mil. € | 1,04 mil. € | 864 tis. € | 1,36 mil. € |
| Vlastné imanie | 1,2 mil. € | 764 tis. € | 626 tis. € | 947 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 6 000 € | 6 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 500 tis. € | 500 € | 600 € | 600 € |
| HV minulých rokov | 167 tis. € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 530 tis. € | 758 tis. € | 620 tis. € | 940 tis. € |
| Záväzky | 84 tis. € | 275 tis. € | 237 tis. € | 414 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 1 244 € | 1 471 € | 1 690 € | 1 850 € |
| Krátkodobé záväzky | 79 tis. € | 273 tis. € | 235 tis. € | 410 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 643 € | 0 € | 6 € | 6 € |
| Rezervy | 2 821 € | 352 € | 1 067 € | 2 024 € |
| Časové rozlíšenie | 858 € | 858 € | 908 € | 908 € |
Vývoj daňových povinností
10 registrovaných činností
Adresa Predmier 530, 01351 Predmier, Slovenská republika
Adresa Predmier 314, 01351 Predmier, Slovenská republika
Adresa Predmier 530, 01351 Predmier, Slovenská republika
Adresa Komenského Sady 58/7, 01851 Nová Dubnica, Slovenská republika
Adresa Predmier 530, 01351 Predmier, Slovenská republika
Adresa Bosákova 7/46, 85104 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Bosákova 7/46, 85104 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Komenského Sady 58/7, 01851 Nová Dubnica, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
ABP Management, s.r.o.
Bosákova 7/46, 85104 Bratislava - mestská časť Petržalka
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.