Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 48091707・Potočná 66, 97251 Handlová・Založené 2015
Obrat 2025
79 tis. €
−54 %Zisk 2025
−4 640 €
+86 %Aktíva
196 tis. €
−4,7 %Vlastný kapitál
−52 tis. €
−9,9 %Zadlženosť
126,3 %
+3,5 ppHrubá marža
49,9 %
+24 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-5,9 %
+13 ppZisk / výnosy
ROA
-2,4 %
+14 ppRentabilita aktív
ROE
9,0 %
−61 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,29
−21 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−3 680 €
+88 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-26,1 %
−23 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−33 tis. €
−1,4 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
7,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 161 tis. € | 185 tis. € | 161 tis. € | 73 tis. € |
| Pridaná hodnota | 51 tis. € | 56 tis. € | 41 tis. € | 36 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 182 tis. € | 214 tis. € | 173 tis. € | 79 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −2 539 € | 1 158 € | −33 tis. € | −4 640 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 767 € | 960 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 223 tis. € | 226 tis. € | 205 tis. € | 196 tis. € |
| Neobežný majetok | 196 tis. € | 191 tis. € | 187 tis. € | 182 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 196 tis. € | 191 tis. € | 187 tis. € | 182 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 27 tis. € | 34 tis. € | 18 tis. € | 13 tis. € |
| Zásoby | 7 010 € | 5 328 € | 61 € | 61 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 6 643 € | 9 587 € | 6 266 € | 6 716 € |
| Finančné účty | 14 tis. € | 20 tis. € | 12 tis. € | 6 425 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 223 tis. € | 226 tis. € | 205 tis. € | 196 tis. € |
| Vlastné imanie | −15 tis. € | −14 tis. € | −47 tis. € | −52 tis. € |
| Základné imanie | 10 tis. € | 10 tis. € | 10 tis. € | 10 tis. € |
| HV minulých rokov | −95 tis. € | −97 tis. € | −96 tis. € | −129 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −2 539 € | 1 158 € | −33 tis. € | −4 640 € |
| Záväzky | 239 tis. € | 240 tis. € | 252 tis. € | 247 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 197 tis. € | 197 tis. € | 197 tis. € | 197 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 42 tis. € | 39 tis. € | 51 tis. € | 46 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 3 945 € | 3 945 € | 3 497 € |
Vývoj daňových povinností
17 registrovaných činností
Adresa Staničná 4, 97101 Prievidza, Slovenská republika
Adresa Parková 39, 97251 Handlová, Slovenská republika
Adresa Staničná 4, 97101 Prievidza, Slovenská republika
Adresa Parková 39, 97251 Handlová, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.