Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 48093572・Doležalova 3424/15C, 82104 Bratislava - mestská časť Ružinov・Založené 2015
Obrat 2025
31 tis. €
+140 %Zisk 2025
6 263 €
+59 %Aktíva
72 tis. €
+17 %Vlastný kapitál
67 tis. €
+10 %Zadlženosť
7,2 %
+5,5 ppHrubá marža
9,1 %
−63 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
19,9 %
−10 ppZisk / výnosy
ROA
8,7 %
+2,3 ppRentabilita aktív
ROE
9,4 %
+2,9 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
64,59
+8,3 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
7 148 €
+51 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
12,4 %
−4,8 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
72 tis. €
+22 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
36,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 33 tis. € | 29 tis. € | 13 tis. € | 22 tis. € |
| Pridaná hodnota | 25 tis. € | 23 tis. € | 9 491 € | 2 016 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 33 tis. € | 29 tis. € | 13 tis. € | 31 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 18 tis. € | 16 tis. € | 3 934 € | 6 263 € |
| Daň z príjmov | 3 766 € | 3 171 € | 814 € | 885 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 44 tis. € | 60 tis. € | 61 tis. € | 72 tis. € |
| Neobežný majetok | 8 230 € | 4 816 € | 1 402 € | −1 402 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 8 230 € | 4 816 € | 1 402 € | −1 402 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 36 tis. € | 55 tis. € | 60 tis. € | 73 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | −2 390 € | −785 € | 29 € | 2 541 € |
| Finančné účty | 38 tis. € | 56 tis. € | 60 tis. € | 71 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 44 tis. € | 60 tis. € | 61 tis. € | 72 tis. € |
| Vlastné imanie | 40 tis. € | 57 tis. € | 60 tis. € | 67 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 17 tis. € | 35 tis. € | 50 tis. € | 54 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 18 tis. € | 16 tis. € | 3 934 € | 6 263 € |
| Záväzky | 3 983 € | 3 727 € | 1 007 € | 5 143 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 3 983 € | 3 727 € | 1 007 € | 1 134 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 9 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
10 registrovaných činností
Adresa Vansovej 1590/2, 06401 Stará Ľubovňa, Slovenská republika
Adresa Nová Ľubovňa 630, 06511 Nová Ľubovňa, Slovenská republika
Adresa Vansovej 1590/2, 06401 Stará Ľubovňa, Slovenská republika
Adresa Nová Ľubovňa 630, 06511 Nová Ľubovňa, Slovenská republika
Adresa Vansovej 1590/2, 06401 Stará Ľubovňa, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Evam trade, s.r.o.
Doležalova 3424/15C, 82104 Bratislava - mestská časť Ružinov
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.