Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 48111198・Hlavná 861/54, 93005 Gabčíkovo・Založené 2015
Obrat 2023
93 tis. €
−18 %Zisk 2023
1 080 €
−69 %Aktíva
50 tis. €
+85 %Vlastný kapitál
25 tis. €
+4,6 %Zadlženosť
50,4 %
+38 ppHrubá marža
30,4 %
+9,7 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,2 %
−1,9 ppZisk / výnosy
ROA
2,2 %
−11 ppRentabilita aktív
ROE
4,4 %
−10 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
4,30
−47 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
1 482 €
−66 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
27,1 %
+6,4 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
22 tis. €
−5,9 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
36,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 112 tis. € | 133 tis. € | 113 tis. € | 93 tis. € |
| Pridaná hodnota | 44 tis. € | 44 tis. € | 23 tis. € | 28 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 112 tis. € | 134 tis. € | 113 tis. € | 93 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 723 € | 1 833 € | 3 473 € | 1 080 € |
| Daň z príjmov | 724 € | 384 € | 907 € | 402 € |
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 27 tis. € | 27 tis. € | 27 tis. € | 50 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 21 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 21 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 27 tis. € | 27 tis. € | 27 tis. € | 29 tis. € |
| Zásoby | 11 tis. € | 13 tis. € | 13 tis. € | 24 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 11 tis. € | 10 tis. € | 10 tis. € | 419 € |
| Finančné účty | 5 688 € | 4 272 € | 3 797 € | 4 782 € |
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 27 tis. € | 27 tis. € | 27 tis. € | 50 tis. € |
| Vlastné imanie | 18 tis. € | 20 tis. € | 24 tis. € | 25 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 10 tis. € | 13 tis. € | 15 tis. € | 18 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 723 € | 1 833 € | 3 473 € | 1 080 € |
| Záväzky | 9 028 € | 7 207 € | 3 339 € | 25 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 18 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 9 028 € | 7 207 € | 3 339 € | 6 708 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
7 registrovaných činností
Adresa Szent Imre út 50, 9024 Györ, Maďarsko
Adresa Szent Imre út 50, 9024 Györ, Maďarsko
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.