Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 48112739・Karadžičova 8/A, 821 08 Bratislava - mestská časť Ružinov・Založené 2015
Obrat 2025
177 tis. €
+5,1 %Zisk 2025
10 tis. €
−22 %Aktíva
142 tis. €
+3,3 %Vlastný kapitál
94 tis. €
+13 %Zadlženosť
34,3 %
−5,4 ppHrubá marža
80,7 %
+6,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
5,9 %
−2,0 ppZisk / výnosy
ROA
7,3 %
−2,3 ppRentabilita aktív
ROE
11,2 %
−4,9 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
5,31
+49 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
16 tis. €
−7,7 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
34,9 %
+12 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
116 tis. €
+17 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
24,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 122 tis. € | 168 tis. € | 169 tis. € | 177 tis. € |
| Pridaná hodnota | 98 tis. € | 120 tis. € | 126 tis. € | 143 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 122 tis. € | 168 tis. € | 169 tis. € | 177 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 9 574 € | 10 tis. € | 13 tis. € | 10 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 5 114 € | 4 056 € | 5 596 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 107 tis. € | 128 tis. € | 138 tis. € | 142 tis. € |
| Neobežný majetok | 1 013 € | 405 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 1 013 € | 405 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 106 tis. € | 127 tis. € | 138 tis. € | 142 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 106 tis. € | 127 tis. € | 138 tis. € | 142 tis. € |
| Finančné účty | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 107 tis. € | 128 tis. € | 138 tis. € | 142 tis. € |
| Vlastné imanie | 60 tis. € | 70 tis. € | 83 tis. € | 94 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 44 tis. € | 54 tis. € | 64 tis. € | 78 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 9 574 € | 10 tis. € | 13 tis. € | 10 tis. € |
| Záväzky | 47 tis. € | 58 tis. € | 55 tis. € | 49 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 741 € | 1 140 € | 1 541 € | 1 949 € |
| Krátkodobé záväzky | 31 tis. € | 41 tis. € | 39 tis. € | 27 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 26 € | 46 € | 31 € | 31 € |
| Rezervy | 15 tis. € | 16 tis. € | 14 tis. € | 20 tis. € |
Vývoj daňových povinností
4 registrované činnosti
Adresa Fokke Simonszstraat 37-3, 1017 TE Amsterdam, Holandské kráľovstvo
Adresa Veenwortel 41, 2498 ES 'S-Gravenhage, Holandské kráľovstvo
Adresa Kees van Bohemenhof 133, 3544 MC UTRECHT, Holandské kráľovstvo
Adresa Deurloostraat 26-2, 1078 JB Amsterdam, Holandské kráľovstvo
Adresa BEULAH ST, 135, CA 94117-2717, San Francisco, Spojené štáty americké
Adresa San Pablo Avenue 33, CA 94903 Ste. 209 San Rafael, Spojené štáty americké
Adresa Koolwitjestraat 36, 1432 NB Aalsmeer, Holandské kráľovstvo
Adresa Carmelita Avenue 1980, 941010 Burlingame, California, Spojené štáty americké
Adresa 28th Street 112, 94131 San Francisco, California, Spojené štáty americké
Adresa Burgerweeshuispad 301, 1076 HR Amsterdam, Holandské kráľovstvo
Adresa Burgerweeshuispad 301, 1076 HR Amsterdam, Holandské kráľovstvo
Adresa Meester Treublaan 7, 1097 DP Amsterdam, Holandské kráľovstvo
Adresa Meester Treublaan 7, 1097 DP Amsterdam, Holandské kráľovstvo
Adresa Vijzelstraat 68, 1017HL Amsterdam, Holandské kráľovstvo
Adresa Vijzelstraat 68, 1017HL Amsterdam, Holandské kráľovstvo
Zapísané v OR SR
4 zápisy z obchodného registra
Uber Slovakia s. r. o.
Karadžičova 8/A, 821 08 Bratislava - mestská časť Ružinov
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.